Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Питання гарячої води для мешканців будинку 27б залишається відкритим

Питання гарячої води для мешканців будинку 27б залишається відкритим

Для сучасної людини облаштування гарячого водопостачання є звичною нормою. (До речі, якісні смесители для ванны в Киеве і по всій Україні допоможуть облаштувати ванну кімнату за вигідною ціною). Але, на жаль, не всі ладижани можуть користуватись звичними зручностями. Близько півроку, починаючи з серпня місяця, мешканці будинку № 27б не мають гарячої води. Проблеми з гарячим водопостачанням виникли після того, як спеціалісти Ладижинської ТЕС замінили бойлер що подавав гарячу воду на інший меншої потужності.
Весь цей час люди оббивають пороги чиновницьких кабінетів. Звернення, як усні так і письмові, в міську раду та в комунальне підприємство «Ладжитлосервіс» ныяких результатів не дали, як і завжди там все списали на нестачу коштів та держказначейство.
А керівництво Ладижинської ТЕС обуреним мешканцям заявило – «Будете набридати відріжемо гаряче водопостачання взагалі».
Варто зазначити, що весь цей час комунальщики справно начисляють плату за гарячу воду і це при тому, що воду доводиться гріти у каструльках.

Тож, обурені люди вирішили звернутися особисто до міського голови Ладижина Валерія Коломєйцева. 15 грудня делегація мешканців будинку разом з представником ГО «Ладижинська громадська рада» Юрієм Васільєвим та депутатом Ладижинської міської ради Віталієм Сутиком прийшли до мера в кабінет.

Під час зустрічі Валерій Коломєйцев розповів людям, що вини міської ради та КП «Ладжитлосервіс» у ситуації що склалася - немає. Вони і раді б допомогти, але казначейство не приймає платежі. Мер також зазначив, що у сплату за комунальні послуги, вартість ремонту або заміни бойлера не входить.

Олександр Олійник у свою чергу розповів, що потужності бойлера, встановленого у свій час Ладижинською ТЕС, на будинок не вистачає, тому гарячої води і немає. Також за словами О.Олійника, добавити додаткові пластини на даний бойлер неможливо у зв’язку з його конструкцією. Тому єдиний вихід – заміна бойлера на новий.

На запитання, чому міська рада не звернула уваги на стан бойлера під час прийому будинку на свій баланс, конкретної відповіді почути не довелося.
- Ми не могли поступити по-іншому, - лише зазначив міський голова.

Як відомо, при передачі будинків на баланс міської ради Ладижинська ТЕС перерахувала 30 млн. гривень на їх ремонт. Але, за словами міського голови Валерія Коломєйцева, зараз ці гроші знаходяться на рахунках казначейства.
Щоб знайти вихід із ситуації Коломєйцев пообіцяв людям зібрати кошти з членів виконкому (близько 18 тис. грн.) і купити за них новий бойлер. А свої гроші члени виконкому повернуть, коли казначейство почне приймати платежі. Також міський голова порадив людям поки не сплачувати рахунків за гарячу воду і наполягати на тому щоб постачальник послуг, в даному випадку це Ладижинська ТЕС, зробив перерахунок за ті місяці, коли люди гарячою водою не користувалися.

Покидаючи кабінет мера люди висловили сподівання що Валерій Іванович виконає свою обіцянку. В іншому випадку люди готові і далі виборювати своє право користуватися гарячою водою.

1581_dscn4116.jpg (80.34 Kb)2508_dscn4120.jpg (103.59 Kb)7353_dscn4125.jpg (113.15 Kb)7822_dscn4137.jpg (101.8 Kb)1403_dscn4138.jpg (68.71 Kb)0675_dscn4139.jpg (84.24 Kb)
16 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 587 Коментарів: 4
Написав: La-la-La-la 17.12.2014 - 10:55
Да из ни разу не судимого Кашинскoгo как с гуся вода.Воду он обрежет, ему надо обрезать.
Написав: статист 17.12.2014 - 17:58
Очень нравиться что члены комиссии. что принимали дом даже и подумать не могут о том .что можно увеличить теплопередающию поверхность пластинчатого теплообменника 2 способами.1 -добавить пластины,что не возможно по тех.причинам.2-добавить еще один меньший теплообменник и площади сумируються,но придеться выполнить доп.работы.И причем тут члены выконкома и их деньги.Ответ должен быть один.НА КАЖДОМ МЕСТЕ ДОЛЖЕН БЫТЬ ТОТ ЧЕЛОВЕК-который понимает все возложенные на него задачи.СПЕЦИАЛИСТ,а не ПРИСПОСОБЛЕНЕЦ.А выконком здесь не причем.ЧЛЕНЫ КОМИСИИ КОТОРЫЕ ПРИНИМАЛИ-эти дома с НИХ и СПРОС.......
Написав: piatkovskiy 17.12.2014 - 20:18
Не платить за не горячую воду--- справедливо!
Добиться перерасчёта--- законно!
Удивляет тот факт, что Сутик дошёл до мера только за шесть месяцев, а не сразу. Не объявил там голодовку. Не приковал себя к батарее отопления в кабинете городского головы наручниками и не привлёк общественность к своей персоне.

А вообще остаётся открытым вопрос, кто должен менять и ремонтировать бойлеры и за какие деньги, в какой тариф они входят и кто их должен аккумулировать средства?
Вопрос важен потому,что не ровен час, завтра такая картина может повториться в любом другом доме. Гораздо лучше её предотвратить, нежели потом бегать по кабинетам и искать крайнего.
И вообще жилой фонд ТЕС находится в отвратительном состоянии и если бы даже горсовет его не взял, то ремонтировать его, мне кажется, никто не собирался.
Написав: статист 17.12.2014 - 21:28
А не понятно по тому, что еще летом мер наступал на теже грабли,что и сейчас.Два дома 27а и 27б были в кап,ремонте.И их не доделали.но передали от грэс до Добробута,то есть в ком.собственность.А кто подписавал АКТы приема-передачи.Конечно работники горсовета и добробута(ОТВЕТСВЕННЫЕ).Но оказалась,что жильцов,собсвенников квартир не пригласили,а недостатков выше крыши по ремонту.Происходила и замена бойлеров.А кто согласовывал и просчитывал их.Горсовет валит на ГРЭС,но молодцы,а кто принял....Сутык подымал этот вопрос летом.Но он и тогда по этим домам из-за качественного ремонта был прозван провокатором.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль