Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А Пішов з життя голова профспілкового комітету Ладижинської ТЕС Василь Степанович Брунь

Пішов з життя голова профспілкового комітету Ладижинської ТЕС Василь Степанович Брунь

2324_11462658_17806793_1145450132231407_15985346_n.jpg (186. Kb)5 квітня пішов з життя голова профспілкового комітету Ладижинської ТЕС Василь Степанович Брунь.

Це сталось на початку робочого дня. Хоча він і не скаржився на стан здоров’я і до здоровпункту не звертався, він втратив свідомість. Медики здоров пункту відразу надали йому першу необхідну медичну допомогу та викликали швидку допомогу. Але, на жаль, всі медичні заходи не дали результати, - Василь Степанович пішов з життя.

Про це стало відомо від працівників ТЕС, яких ця новина шокувала.

Василь Брунь майже 20 років очолював профспілковий комітет Ладижинської ТЕС. Колеги по роботі характеризували його досвідченою, мудрою, врівноваженою, високопорядною та авторитетною людиною з великої літери.

Народився Василь Брунь 10 березня 1956 року в місті Ладижин. Свою трудову діяльність почав на Ладижинській ТЕС електрослюсарем у 1978 році. В 1986 році став майстром цеху теплової автоматики та вимірювань ТЕС, а 1998 року почав очолювати профспілковий комітет ТЕС.

Прощання з Василем Брунем відбулось сьогодні 6 квітня. Поховають Василя Степановича на кладовищі в старій частині міста Ладижин.

фото: радіо Лада
6 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1234 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль