Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А Пішов з життя голова профспілкового комітету Ладижинської ТЕС Василь Степанович Брунь

Пішов з життя голова профспілкового комітету Ладижинської ТЕС Василь Степанович Брунь

2324_11462658_17806793_1145450132231407_15985346_n.jpg (186. Kb)5 квітня пішов з життя голова профспілкового комітету Ладижинської ТЕС Василь Степанович Брунь.

Це сталось на початку робочого дня. Хоча він і не скаржився на стан здоров’я і до здоровпункту не звертався, він втратив свідомість. Медики здоров пункту відразу надали йому першу необхідну медичну допомогу та викликали швидку допомогу. Але, на жаль, всі медичні заходи не дали результати, - Василь Степанович пішов з життя.

Про це стало відомо від працівників ТЕС, яких ця новина шокувала.

Василь Брунь майже 20 років очолював профспілковий комітет Ладижинської ТЕС. Колеги по роботі характеризували його досвідченою, мудрою, врівноваженою, високопорядною та авторитетною людиною з великої літери.

Народився Василь Брунь 10 березня 1956 року в місті Ладижин. Свою трудову діяльність почав на Ладижинській ТЕС електрослюсарем у 1978 році. В 1986 році став майстром цеху теплової автоматики та вимірювань ТЕС, а 1998 року почав очолювати профспілковий комітет ТЕС.

Прощання з Василем Брунем відбулось сьогодні 6 квітня. Поховають Василя Степановича на кладовищі в старій частині міста Ладижин.

фото: радіо Лада
6 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 998 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль