Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Персонал Ладижинської ТЕС готовий працювати у будь-яких позаштатних ситуаціях

Персонал Ладижинської ТЕС готовий працювати у будь-яких позаштатних ситуаціях

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0671_tes.jpg

Тренажер-симулятор роботи енергоблоку запрацював у філії Академії ДТЕК Ладижинської ТЕС, повідомляє прес-служба компанії ДТЕК.

Тренажер-симулятор імітує роботу енергетичного блоку теплової електростанції, потужністю 300 МВт. Він призначений для підготовки персоналу зміни станції до роботи у будь-якій позаштатній ситуації. Одночасно на ньому можуть працювати п’ять спеціалістів.

«Створення тренажера у філії Академії ДТЕК Ладижинської ТЕС є частиною нашої політики навчання персоналу, – підкреслив під час запуску в експлуатацію тренажера-симулятора директор з генерації електроенергії ДТЕК Енерго Дуйсен Мергалієв. – Теоретичні знання завжди мають підкріплюватись навичками. В умовах стрімкого технічного прогресу, щоб не втрачати актуальність рівень знань та навичок персоналу потребує належної підтримки. Зважаючи на надзвичайні умови, в яких працюють енергетики, важливе значення мають навички у непередбачуваних випадках забезпечити безперервну роботу устаткування».

На думку експертів станції, транежер-симулятор філії Академії ДТЕК Ладижинської ТЕС – це система, яка дозволить підготувати персонал станції за сучасними стандартами. На тренажері спеціаліст може до автоматизму відпрацювати певні навички, відчути роботу блоку, візуально запам’ятати схеми.

«Найголовніша перевага тренажера у тому, що задіяне не лише візуальне зображення обладнання блоку. Програмне забезпечення дозволяє обрахувати наслідки тих чи інших дій персоналу та проаналізувати їх, – підкреслив директор ДТЕК Ладижинської ТЕС Олександр Бобрик. – Програма, що розроблена для цієї системи, дозволяє реагувати на дії персоналу, проаналізувати порушення, як що вони сталися, та відпрацювати порядок дій. Після завершення модернізації енергоблоків на станції, зображення на моніторах буде оновлено для продовження підготовки персоналу».

У тестовому режимі тренажер відпрацював вже два місяці, і, як помітили у філії Академії ДТЕК, кожна вахта прагне потрапити сюди і розглянути певну ситуацію. «Такої учбової моделі блоку, потужністю 300 МВт, в Україні ще не існує. Це плановий етап модернізації системи виробничого навчання компанії. На реалізацію проекту ДТЕК спрямував майже 1,5 млн грн», ‒ розповідає керівник навчально-виробничого центру ДТЕК Ладижинської ТЕС Оксана Борбела.

Відтепер машиністи енергоблоків, обхідники та працівники електричного цеху ДТЕК Ладижинської ТЕС зможуть вдосконалювати навички роботи в нестандартних ситуаціях. Достовірна імітація на тренажері всіх параметрів енергоблоку дає можливість відпрацювати дії в аварійному, пусковому і робочому режимах. Таким чином, виробиться злагодженість дій персоналу зміни станції, що зменшує ризики у разі виникнення позаштатних ситуацій. Здобуті знання та вміння дозволять співробітникам станції ще більш професійно виконувати свої обов’язки.

12 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 417 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль