Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Персонал Ладижинської ТЕС готовий працювати у будь-яких позаштатних ситуаціях

Персонал Ладижинської ТЕС готовий працювати у будь-яких позаштатних ситуаціях

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0671_tes.jpg

Тренажер-симулятор роботи енергоблоку запрацював у філії Академії ДТЕК Ладижинської ТЕС, повідомляє прес-служба компанії ДТЕК.

Тренажер-симулятор імітує роботу енергетичного блоку теплової електростанції, потужністю 300 МВт. Він призначений для підготовки персоналу зміни станції до роботи у будь-якій позаштатній ситуації. Одночасно на ньому можуть працювати п’ять спеціалістів.

«Створення тренажера у філії Академії ДТЕК Ладижинської ТЕС є частиною нашої політики навчання персоналу, – підкреслив під час запуску в експлуатацію тренажера-симулятора директор з генерації електроенергії ДТЕК Енерго Дуйсен Мергалієв. – Теоретичні знання завжди мають підкріплюватись навичками. В умовах стрімкого технічного прогресу, щоб не втрачати актуальність рівень знань та навичок персоналу потребує належної підтримки. Зважаючи на надзвичайні умови, в яких працюють енергетики, важливе значення мають навички у непередбачуваних випадках забезпечити безперервну роботу устаткування».

На думку експертів станції, транежер-симулятор філії Академії ДТЕК Ладижинської ТЕС – це система, яка дозволить підготувати персонал станції за сучасними стандартами. На тренажері спеціаліст може до автоматизму відпрацювати певні навички, відчути роботу блоку, візуально запам’ятати схеми.

«Найголовніша перевага тренажера у тому, що задіяне не лише візуальне зображення обладнання блоку. Програмне забезпечення дозволяє обрахувати наслідки тих чи інших дій персоналу та проаналізувати їх, – підкреслив директор ДТЕК Ладижинської ТЕС Олександр Бобрик. – Програма, що розроблена для цієї системи, дозволяє реагувати на дії персоналу, проаналізувати порушення, як що вони сталися, та відпрацювати порядок дій. Після завершення модернізації енергоблоків на станції, зображення на моніторах буде оновлено для продовження підготовки персоналу».

У тестовому режимі тренажер відпрацював вже два місяці, і, як помітили у філії Академії ДТЕК, кожна вахта прагне потрапити сюди і розглянути певну ситуацію. «Такої учбової моделі блоку, потужністю 300 МВт, в Україні ще не існує. Це плановий етап модернізації системи виробничого навчання компанії. На реалізацію проекту ДТЕК спрямував майже 1,5 млн грн», ‒ розповідає керівник навчально-виробничого центру ДТЕК Ладижинської ТЕС Оксана Борбела.

Відтепер машиністи енергоблоків, обхідники та працівники електричного цеху ДТЕК Ладижинської ТЕС зможуть вдосконалювати навички роботи в нестандартних ситуаціях. Достовірна імітація на тренажері всіх параметрів енергоблоку дає можливість відпрацювати дії в аварійному, пусковому і робочому режимах. Таким чином, виробиться злагодженість дій персоналу зміни станції, що зменшує ризики у разі виникнення позаштатних ситуацій. Здобуті знання та вміння дозволять співробітникам станції ще більш професійно виконувати свої обов’язки.

12 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 425 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль