Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Переважна більшість присяжних в Ладижині –це працівники бюджетної сфери

Переважна більшість присяжних в Ладижині –це працівники бюджетної сфери

https//upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b7/The_Jury_by_John_Morgan.jpg/300px-The_Jury_by_John_Morgan.jpgВ Ладижині було затверджено новий список присяжних. Попередній було затверджено три роки тому, про що наш ресурс повідомляв в свій час.

Як це було і минулого разу, переважну більшість присяжних було сформовано за рахунок працівників бюджетної сфери. Якщо минулого разу присяжних було 11 осіб, то цього разу в списку було затверджено 15. П*ятнадцятим присяжним було включено до списку Миколу Мариняка, працівника Ладижинської ТЕС замість оператора з обслуговування оргтехніки міської ради пана Шуліки, прізвище якого було зазначено в проекті рішення.

Отже, у випадку необхідності Ладижинський міський суд може розраховувати на таких ладижинців, які отримали почесне звання присяжного:
1. Гусак О.М. – фізична особа-підприємець;
2. Загорійчук М.А. – директор ПМК-42;
3. Коломієць О.С. – директор КП «Ладижинський ККП», депутат міської ради;
4. Щербина О.В.– заступник директора з навчальної роботи МНВЦ «Спадщина»;
5. Конопелько Г.В. – директор ЗОШ № 1;
6. Косенко В.П. – лікар ЛМТМО;
7. Куліковська Н.М. – медсестра ЛМТМО;
8. Мантак Т.Д. – методист відділу освіти міської ради;
9. Молодан Л.В. – економіст ВП Ладижинська ТЕС «ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», депутат міської ради;
10. Обідник В.В. – завідувач відділенням електрифікації та автоматизації Ладижинського коледжу ВНАУ;
11. Сандуляк А.М. – завідувач практиками відділення механізації Ладижинського коледжу ВНАУ;
12. Сирватко Ю.Я. – фізична особа-підприємець;
13. Солдатенко О.М. – медсестра ЛМТМО;
14. Ткачук Л.В. – вчитель ЗОШ № 4;
15. Мариняк М.М. – бульдозерист ВП Ладижинська ТЕС «ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО».

Цитата:
Згідно з законодавством народним засідателем, присяжним є громадянин України, який у випадках, визначених процесуальним законом, вирішує справи у складі суду спільно із суддею (суддями), забезпечуючи згідно з Конституцією України безпосередню участь народу у здійсненні правосуддя. Народні засідателі, присяжні під час розгляду і вирішення справ користуються повноваженнями судді. Список народних засідателів Ладижинського міського суду Вінницької області.
Для затвердження списку присяжних територіальне управління Державної судової адміністрації України звертається з поданням до відповідної місцевої ради, що формує і затверджує у кількості, зазначеній у поданні, список громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду, відповідають вимогам статті 59 цього Закону і дали згоду бути присяжними.
5 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1236 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль