Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Відео, Топ-5 Патріотична акція «Підтримай родину захисника України!» протягне руку помочі сім’ям ладижинських Героїв (відео)

Патріотична акція «Підтримай родину захисника України!» протягне руку помочі сім’ям ладижинських Героїв (відео)

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7991_pff1.jpg

Вже понад рік тривають бойові дії на сході України. Як наслідок, все більше українських Героїв - чоловіків, синів і батьків, змушені відправлятися на фронт. І, мабуть, кращий спосіб довести те, що ми підтримуємо наших Захисників - проявити турботу про їхні сім'ї. Адже, бійцям вельми важливо знати, що у них вдома все добре.

Сім’ї військовослужбовців мають відчувати опіку громади, тому Жіночий корпус «Народної самооборони» міста Ладижина спільно з ініціативною групою "Самопоміч" – Ладижин ініціювали патріотичну акцію «Підтримай родину захисника України!».
Активісти звертаються до власників місцевих магазинів та салонів з проханням надавати знижки сім’ям мобілізованих ладижинців при розрахунках за товар.

Для кожної сім’ї військовослужбовців, які стоять на захисті територіальної цілісності нашої держави, виготовлено дисконтні картки, які вони зможуть пред’являти в магазинах. А на торгівельних закладах, чиї власники підтримають акцію, красуватимуться спеціальні наліпки із позначкою «Я підтримую родини Захисників України!» роблячи честь підприємцю, який робить свій вклад у благородну справу.

Приємно відзначити, що першою на заклик відгукнулась мережа супермаркетів «АТБ». Запровадити користування дисконтними картками в умовах супермаркету було б складно, тому напередодні травневих свят, адміністрація ладижинського магазину «АТБ» передала «Народній самообороні» 20 продуктових наборів для солдатських сімей. Перші пакунки дружини бійців змогли отримати у той же день.

Глибоко цінуючи благородний вчинок власників супермаркету, Жіночий корпус «Народної самооборони» міста Ладижина спільно з ініціативною групою "Самопоміч" – Ладижин висловлюють щиру подяку мережі супермаркетів ТОВ «АТБ» за високу громадянську свідомість та підтримку сімей українських патріотів.

Закликаємо і інших ладижинських підприємців не залишатися осторонь та приєднуватися до патріотичної акції «Підтримай родину Захисника України!».

Незабуваймо, головне сьогодні – наша єдність та взаємна підтримка. Ми всі маємо бути як одна велика родина.

Про детальні умови акції, можна дізнатись за телефонами: 068-706-60-26; 096-485-16-58; 063-62-87-1638953_img_1024.jpg (119.06 Kb)
75_img_1031.jpg (130.61 Kb)1084_yaaya.jpg (77.41 Kb)9085_dscn4671.jpg (91.37 Kb)5600_dscn4672.jpg (67.76 Kb)
19 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 1091 Коментарів: 3
Написав: bodya 8.06.2015 - 12:24
- "Приват-банк" Доброго дня!
- , Вiтаю,........ це Петренко ........ я втратив роботу і не можу погасити кредит.
- Не впадайте у відчай, рядовий Петренко!
Написав: OstapBender 8.06.2015 - 14:25
bodya, в тебе такий тонкий-дебільний гумор. Я б сказав би високоінтелектуальний!!
Написав: La-la-La-la 8.06.2015 - 15:30
за спам прошу администраторадаблокировать аккаунт bodya.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль