Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Патріотична акція на допомогу сім’ям ладижинських Героїв

Патріотична акція на допомогу сім’ям ладижинських Героїв

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9811_11173673_635854773214659_1734663250_n.jpg

Вже понад рік тривають бойові дії на сході України. Як наслідок, все більше українських Героїв - чоловіків, синів і батьків, змушені відправлятися на фронт. І, мабуть, кращий спосіб довести те, що ми підтримуємо наших Захисників - проявити турботу про їхні сім'ї. Адже, бійцям вельми важливо знати, що у них вдома все добре.

Народна самооборона Ладижина постійно опікується бійцями, які несуть свою службу у зоні антитерористичної операції – доправляє на Схід гуманітарну допомогу зібрану небайдужими людьми, займається збором благодійних коштів на які закуповує військову амуніцію та необхідні речі для вояків, підтримує постійний зв'язок із нашими Героями.

Та, як з’ясувалось, не лише бійці потребують допомоги людей, адже вдома залишились їх сім’ї – жінки, діти, матері, які також мають відчувати підтримку громади. Переймаючись долею сімей військовослужбовців , Жіночий корпус «Народної самооборони» міста Ладижина вирішив звернутися до ладижинських підприємців - власників місцевих магазинів та салонів з проханням надавати знижки сім’ям мобілізованих ладижинців при розрахунках за товар.

Порадитись вирішили із власником одного із ладижинських магазинів приватним підприємцем Геннадієм Пристайчуком, , який завжди з повагою ставився до Захисників України. Пан Геннадій підтримав ідею і відразу зголосився допомогти. Так народилася патріотична акція – «Підтримай родину Захисника України!».

Для кожної сім’ї військовослужбовців, які стоять на захисті територіальної цілісності нашої держави, було виготовлено дисконтні картки, які вони зможуть пред’являти в магазинах. А на торгівельних закладах, чиї власники підтримають акцію, красуватимуться спеціальні наліпки із позначкою «Я підтримую родини Захисників України!» роблячи честь підприємцю, який робить свій вклад у благородну справу.

На сьогодні акція набуває популярності – нею зацікавилися на державному рівні. До організаторів вже телефонували з області та Києва, а нещодавно акція «Підтримай родину Захисника України!», започаткована в Ладижині, стала героєм новин на телеканалі IСTV.

Приємно відзначити, що в Ладижині до акції вже долучились патріотично налаштовані підприємці, які вважають своїм святим обов’язком допомагати українським військовим та підтримувати їх сім’ї. Також до акції підключається і сфера послуг - зубні лікарі і перукарі, які будуть обслуговувати родини захисників Вітчизни зі знижкою.

Першою на заклик відгукнулась мережа супермаркетів «АТБ». Запровадити користування дисконтними картками в умовах супермаркету було б складно, тому напередодні травневих свят, адміністрація ладижинського магазину «АТБ» передала «Народній самообороні» 20 продуктових наборів для солдатських сімей, які були роздані людям.

Жіночий корпус «Народної самооборони» міста Ладижина висловлює щиру подяку ТОВ «АТБ», аптеці «Доброго дня», магазину «Гран-При», супермаркету «Комфорт», салону «Афродіта», стоматологічній клініці «Дентіс», магазину «Скутер-хаус» за високу громадянську свідомість та підтримку сімей українських патріотів.

Закликаємо і інших ладижинських підприємців не залишатися осторонь та приєднуватися до патріотичної акції «Підтримай родину Захисника України!».

Незабуваймо, головне сьогодні – наша єдність та взаємна підтримка. Ми всі маємо бути як одна велика родина.

Про детальні умови акції, можна дізнатись за телефонами: 096-485-16-58; 068-706-60-26; 063-62-87-163


3167_dscn4651.jpg (77.04 Kb)5969_img_1031.jpg (130.61 Kb)19_dscn4671.jpg (91.37 Kb)2388_dscn4672.jpg (67.76 Kb)7508_dscn21.jpg (65.46 Kb)
29 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 724 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль