Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Патріоти Тростянеччини відбули на 10-ти денні командно-штабні навчання

Патріоти Тростянеччини відбули на 10-ти денні командно-штабні навчання

24 березня 2016 року військовозобов’язані громадяни, жителі Тростянеччини, найкращі представники та патріоти, які стоять на обліку у Тростянецькому районному об’єднаному військовому комісаріаті відбули на 10-ти денні командно-штабні навчання у військову частину. Про це повідомляють у відділі інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Тростянецької РДА.

Як зазначив військовий комісар В.Гурюк, такі навчання мають велике значення для зміцнення обороноздатності нашої держави, відпрацювання практичних навичок особовим складом, бойового злагодження загонів територіальної оборони, і військовозобов’язані після проходження навчань зможуть проводити подібні навчання в територіальних громадах району.

Підтримати і провести наших земляків завітали і керівники району: голова Тростянецької райдержадміністрації Л.Лобань, голова районної ради Ю.Солодкий та заступник голови райдержадміністрації В.Задорожний.

Священнослужитель Української православної церкви Київського патріархату отець Михайло Торбахевич благословив наших хлопців на легкі навчання та швидке повернення додому, а також за християнським звичаєм окропив святою водою та подарував обереги - ладанки.


6859_ccrhwhvemfy.jpg (74.82 Kb)0238_img_8021.jpg (113.91 Kb)0783_img_8022.jpg (107.22 Kb)
26 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 373 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль