Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Один з енергоблоків Ладижинської ТЕС перебуває на аварійному ремонті

Один з енергоблоків Ладижинської ТЕС перебуває на аварійному ремонті

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5136_tes.jpg

Об’єднана енергосистема України продовжує працювати в складних умовах, що викликані дефіцитом вугілля, руйнуванням електричних мереж та транспортної інфраструктури внаслідок терористичних дій в Донецькій і Луганській областях, повідомляє Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.
Станом на 02 грудня 2014 року в аварійних ремонтах перебувають 22 блока теплових (ТЕС) та атомних (АЕС) електростанцій (біля 30% наявного обладнання) із сумарною потужністю 5930 МВт.
Серед інших на аварійному ремонті перебувають енергоблоки теплових електростанцій що належать ПАТ «ДТЕК Західенерго» – 550 МВт. Зокрема, Ладижинська ТЕС – бл. №4 та Добротвірська ТЕС – бл.№7, ТГ5.
Запаси вугілля на складах ТЕС ГК становлять 1345,6 тис. тонн. За першу добу грудня зі складів спрацьовано 30,8 тис. тонн вугілля. Особливо напружений стан палива забезпечення склався на Зміївській, Вуглегірській, Луганській, Придніпровській, Криворізькій ТЕС, де запаси вугілля забезпечать роботу до 4 діб.
Споживання електроенергії по областях значно перевищує встановлені ліміти електроспоживання. Перевищення встановлених лімітів споживання за першу добу грудня сягають по окремих областях до 50 % по електричної енергії та понад 70% по потужності (АР Крим (51,94% - по електричної енергії, 75,67% - по потужності), Луганська (19,2% та 28,22% відповідно).
На 10:00 годину 2 грудня через значне зниження температури по всій країни електроспоживання склало 25200 МВт, що на 11% більше минулого року.
Для покриття добових графіків навантаження залучено всю наявну генеруючу потужність. Однак дефіцит потужності в ОЕС України складає 3000-3500 МВт.
Застосування 1-2 грудня 2014 року аварійних графіків відключення дозволило частково стабілізувати добову ситуацію та попередити технологічні порушення в енергосистемі України.
3 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 455 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль