Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Интервью, Топ-5 Одеська самооборона поділилася з журналістами методами боротьби із сепаратистами

Одеська самооборона поділилася з журналістами методами боротьби із сепаратистами

Як ми вже повідомляли, у квітні місяці журналіст сайту «Новини Ладижина» Олена Червончук взяла участь у польсько-канадському проекті «Схід і Захід разом – простір діалогу».

І хоча основною метою проекту було знайомство західних журналістів із одеським медіа-середовищем, в рамках зустрічі у приїжджих новинарів також була змога поспілкуватися із представниками місцевої влади, дізнатися як працюють одеські волонтери, та побувати у штабі Одеської самооборони.

Громадське об’єднання «Самооборона Майдану Одеси» - це всеукраїнська організація, яка є осередком Київського Майдану і нараховує 70 тисяч чоловік.

До самої одеської самооборони, діяльність якої охоплює місто Одесу та Одеську область, входить більше тисячі чоловік, причому є й такі, що проживають безпосередньо у штабі самооборони, що розташувався на вулиці Канатній.

Про роботу одеської самооборони журналістам розповів Тодор Пановський комендант центру патріотичних сил Одеси - кремезний чолов’яга, який своєю безпосередністю та життєрадісною харизмою, миттєво зумів завоювати прихильність оточуючих.

- Ми шукаємо сепаратистів різним способом і різним способом їх максимально, м’яко кажучи, знешкоджуємо, - посміхається пан Тодор. - Також коригуємо роботу правоохоронних органів і різних силових структур, тобто знаходимо корупціонерів і також їх знешкоджуємо різним способом. Для цього в нас є різні заклади. Все залежить від характеру, і скажімо так, наглості об’єкту, якого спіткала така участь. Наприклад, приблизно тиждень назад у нас намагались організувати проросійський мітинг, і організатор бігав у нас отут по площадці і постійно падав, бігав і падав, сам, розумієте… Тепер нічого подібного більше не організовує. Ось такі у нас тут є методи.

До речі, те що самооборона Одеси знаходиться у самовільно зайнятому приміщенні Тодор Пановський не приховує.

- Раніше тут була Партія Регіонів, ми зайшли, сказали до побачення і тепер розвиваємо патріотизм в Одесі, - говорить Пановський.

На запитання чи були спроби виселення самооборони із займаного приміщення, пан Тодор відповідає:

- Ну як намагалися? Можливо мріяли, але намагань не було, тому що розуміють, що це все серйозно.

Крім знешкодження сепаратистів, займається одеська самооборона і волонтерством. Зокрема, розміщує у різних закладах скриньки для благодійних пожертв, супроводжує волонтерів, займається доставкою допомоги у зону АТО, спостерігає за громадським порядком тощо.

На запитання, чи існують в Одесі так звані псевдосамооборони або псевдопатріотичні організації, які банально займаються «віджимом», рейдерством тощо, Тодор Пановський розповідає:

- Скажімо так, це дуже складне для нас питання, тому що сьогодні дуже легко повістити ярлик рейдерів на будь-кого. Безпосередньо ми, теж в Одесі звільняли декілька заводів від рейдерів. Але, завдяки цьому вони сьогодні функціонують і не було звільнено жодного робочого місця. Ми втручаємося для того, щоб жодну людину не було звільнено і таким нахабним чином не «прихватизовувалися» ці заводи, як це було зроблено в інших містах.

Для того, щоб у місті не з’являлися псевдоволонетри та псевдосамооборони у місті створено координаційний штаб до якого входять представники із різних організацій. Ці люди відслідковують появу у місті «новеньких», спілкуються з ними і виясняють до якої організації вони належать.

Одеська самооборона об’єднала у своїх лавах різних людей, але всі вони мають спільну мету – очищення України від покидьків, крадіїв та злочинної влади.

Наприклад, Сергій Онісіфоров колишній російський актор, мешкав у Пітербурзі, але коли почалися події на Майдані, не зміг залишатися вдома і вирушив на допомогу українським побратимам.

- На Євромайдані було дуже багато російських хлопців, які приїхали підтримати Україну. На жаль, багато з тих, хто повернувся в Росію, були відразу заарештовані. Ті ж хто залишився, намагаються облаштуватися на Україні, дехто навіть завів сім’ї.

Залишившись на Україні, Сергій, за його словами, стикнувся з іншою проблемою – неможливістю отримати статус політичного біженця. Не допомагає навіть звернення до суду.

- Міграційні служби відкрито заявляють, що Росія демократична держава, що там нікого не переслідують і нікого не арештовують, - ділиться своїми проблемами Сергій.

На Батьківщині у Сергія Онісіфорова залишились рідні, але, як він розповідає, вони його поглядів не підтримують, тому спілкування між ними майже немає.

Тож своїм російським співвітчизникам пан Сергій воліє передати:

- Прокиньтеся! Правда є! І вона вся тут!

Покидали штаб одеської самооборони з піднесеним настроєм. Адже, попередні дні в Одесі показали, що проросійські настрої у місті таки існують хоча й завуальовано.
Та спілкування з хлопцями із одеської самооборони надає впевненості – сепаратизм в Одесі не пройде!

0796_dsc02387.jpg (72.74 Kb)1720_dsc02398.jpg (92.07 Kb)0131_dsc02401.jpg (83.52 Kb)7618_dsc02405.jpg (84.38 Kb)4414_dsc02406.jpg (78.93 Kb)4479_dsc02408.jpg (102.03 Kb)
4 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 752 Коментарів: 1
Написав: bodya 8.06.2015 - 14:51
Сидять два куми, новини по телевізору дивляться.
Один другому каже:
- Слухай, а в нас ситуація - сірник піднеси спалахне!
Другий:
- Нє, сірник в срацi не горить!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль