Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Интервью, Топ-5 Одеська самооборона поділилася з журналістами методами боротьби із сепаратистами

Одеська самооборона поділилася з журналістами методами боротьби із сепаратистами

Як ми вже повідомляли, у квітні місяці журналіст сайту «Новини Ладижина» Олена Червончук взяла участь у польсько-канадському проекті «Схід і Захід разом – простір діалогу».

І хоча основною метою проекту було знайомство західних журналістів із одеським медіа-середовищем, в рамках зустрічі у приїжджих новинарів також була змога поспілкуватися із представниками місцевої влади, дізнатися як працюють одеські волонтери, та побувати у штабі Одеської самооборони.

Громадське об’єднання «Самооборона Майдану Одеси» - це всеукраїнська організація, яка є осередком Київського Майдану і нараховує 70 тисяч чоловік.

До самої одеської самооборони, діяльність якої охоплює місто Одесу та Одеську область, входить більше тисячі чоловік, причому є й такі, що проживають безпосередньо у штабі самооборони, що розташувався на вулиці Канатній.

Про роботу одеської самооборони журналістам розповів Тодор Пановський комендант центру патріотичних сил Одеси - кремезний чолов’яга, який своєю безпосередністю та життєрадісною харизмою, миттєво зумів завоювати прихильність оточуючих.

- Ми шукаємо сепаратистів різним способом і різним способом їх максимально, м’яко кажучи, знешкоджуємо, - посміхається пан Тодор. - Також коригуємо роботу правоохоронних органів і різних силових структур, тобто знаходимо корупціонерів і також їх знешкоджуємо різним способом. Для цього в нас є різні заклади. Все залежить від характеру, і скажімо так, наглості об’єкту, якого спіткала така участь. Наприклад, приблизно тиждень назад у нас намагались організувати проросійський мітинг, і організатор бігав у нас отут по площадці і постійно падав, бігав і падав, сам, розумієте… Тепер нічого подібного більше не організовує. Ось такі у нас тут є методи.

До речі, те що самооборона Одеси знаходиться у самовільно зайнятому приміщенні Тодор Пановський не приховує.

- Раніше тут була Партія Регіонів, ми зайшли, сказали до побачення і тепер розвиваємо патріотизм в Одесі, - говорить Пановський.

На запитання чи були спроби виселення самооборони із займаного приміщення, пан Тодор відповідає:

- Ну як намагалися? Можливо мріяли, але намагань не було, тому що розуміють, що це все серйозно.

Крім знешкодження сепаратистів, займається одеська самооборона і волонтерством. Зокрема, розміщує у різних закладах скриньки для благодійних пожертв, супроводжує волонтерів, займається доставкою допомоги у зону АТО, спостерігає за громадським порядком тощо.

На запитання, чи існують в Одесі так звані псевдосамооборони або псевдопатріотичні організації, які банально займаються «віджимом», рейдерством тощо, Тодор Пановський розповідає:

- Скажімо так, це дуже складне для нас питання, тому що сьогодні дуже легко повістити ярлик рейдерів на будь-кого. Безпосередньо ми, теж в Одесі звільняли декілька заводів від рейдерів. Але, завдяки цьому вони сьогодні функціонують і не було звільнено жодного робочого місця. Ми втручаємося для того, щоб жодну людину не було звільнено і таким нахабним чином не «прихватизовувалися» ці заводи, як це було зроблено в інших містах.

Для того, щоб у місті не з’являлися псевдоволонетри та псевдосамооборони у місті створено координаційний штаб до якого входять представники із різних організацій. Ці люди відслідковують появу у місті «новеньких», спілкуються з ними і виясняють до якої організації вони належать.

Одеська самооборона об’єднала у своїх лавах різних людей, але всі вони мають спільну мету – очищення України від покидьків, крадіїв та злочинної влади.

Наприклад, Сергій Онісіфоров колишній російський актор, мешкав у Пітербурзі, але коли почалися події на Майдані, не зміг залишатися вдома і вирушив на допомогу українським побратимам.

- На Євромайдані було дуже багато російських хлопців, які приїхали підтримати Україну. На жаль, багато з тих, хто повернувся в Росію, були відразу заарештовані. Ті ж хто залишився, намагаються облаштуватися на Україні, дехто навіть завів сім’ї.

Залишившись на Україні, Сергій, за його словами, стикнувся з іншою проблемою – неможливістю отримати статус політичного біженця. Не допомагає навіть звернення до суду.

- Міграційні служби відкрито заявляють, що Росія демократична держава, що там нікого не переслідують і нікого не арештовують, - ділиться своїми проблемами Сергій.

На Батьківщині у Сергія Онісіфорова залишились рідні, але, як він розповідає, вони його поглядів не підтримують, тому спілкування між ними майже немає.

Тож своїм російським співвітчизникам пан Сергій воліє передати:

- Прокиньтеся! Правда є! І вона вся тут!

Покидали штаб одеської самооборони з піднесеним настроєм. Адже, попередні дні в Одесі показали, що проросійські настрої у місті таки існують хоча й завуальовано.
Та спілкування з хлопцями із одеської самооборони надає впевненості – сепаратизм в Одесі не пройде!

0796_dsc02387.jpg (72.74 Kb)1720_dsc02398.jpg (92.07 Kb)0131_dsc02401.jpg (83.52 Kb)7618_dsc02405.jpg (84.38 Kb)4414_dsc02406.jpg (78.93 Kb)4479_dsc02408.jpg (102.03 Kb)
4 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 746 Коментарів: 1
Написав: bodya 8.06.2015 - 14:51
Сидять два куми, новини по телевізору дивляться.
Один другому каже:
- Слухай, а в нас ситуація - сірник піднеси спалахне!
Другий:
- Нє, сірник в срацi не горить!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль