Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Очільник ладижинської самооборони отримав відзнаку «Учасник АТО»

Очільник ладижинської самооборони отримав відзнаку «Учасник АТО»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2251_amzlw6u_qne.jpg

Очільник «Народної самооборони» міста Ладижина Ярослав Станкевич отримав відзнаку Генерального штабу Збройних Сил України «Учасник АТО».


Урочисте вручення високої відзнаки відбулось 25 лютого у залі Тростянецької дитячої музичної школи, під час відзначення військовослужбовців призваних протягом І –ІІІ черг мобілізації, котрі, ризикуючи найдорожчим – життям, гідно виконували свій обов’язок, відстоюючи єдність та цілісність нашої держави.

Нагадаємо, всіх учасників АТО, які проживають на території Тростянецького району було нагороджено відзнакою начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України – нагрудним знаком із зображенням сокола, який тримає в кігтях дві змії, а на реверсі напис – «Учасник АТО».

28 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 429 Коментарів: 1
Написав: nina 29.02.2016 - 10:36
Чесно зароблена нагорода. Ярослав справжній патріот України.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль