Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Очільник Ладижина подякував комунальникам за їхню нелегку працю та високу професійну майстерність

Очільник Ладижина подякував комунальникам за їхню нелегку працю та високу професійну майстерність

12 березня в Ладижині відзначали День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Урочисті збори з нагоди святкової дати пройшли у приміщенні актової зали ЗОШ №2. Про це повідомляє Ладижинська міська рада на своїй офіційній сторінці.

Згідно повідомлення, міський голова Валерій Коломєйцев від імені громади міста подякував працівникам комунальних служб за їхню нелегку працю та високу професійну майстерність у вирішенні нагальних питань з поліпшення якості життя та підвищення рівня обслуговування населення, підтримки в належному порядку житлового фонду й комунальних об’єктів.

Очільник Ладижина зазначив, що своїм відповідальним виконанням обов’язків працівники житлово-комунальної сфери несуть мир і спокій у родини ладижинців, забезпечують умови для того, щоб наш побут був налагодженим і комфортним. Адже, не секрет, що комунальники змушені забезпечувати нам затишок та чистоту на голому ентузіазмі, позаяк матеріальна винагорода далека від ідеальної. Вони працюють подекуди на межі людських сил, приборкуючи всілякі потопи, засмічення і пориви, цілодобово несуть вахти й виїжджають за першим сигналом тривоги, як пожежні команди або бригади швидкої допомоги.

До привітань міського голови приєднались заступник міського голови Олександр Олійник, директори комунальних підприємств Володимир Рибалко та Олександр Коломієць. Найкращі працівники були нагороджені почесними грамотами та квітами.

2262_a1.jpg (124.99 Kb)1876_a2.jpg (116.05 Kb)8747_a3.jpg (115.17 Kb)
15 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 381 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль