Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Топ-5 Очільниця ладижинської Спілки дружин мобілізованих, розповіла про зворотній бік мобілізації

Очільниця ладижинської Спілки дружин мобілізованих, розповіла про зворотній бік мобілізації

8977_img_0899.jpg (101.44 Kb)Сьогодні Уряд запевняє - ситуація із забезпеченням бійців, що беруть участь у антитерористичній операції, значно покращилася. Інтернет та газетні шпальта майорять статтями із зазначенням кругленьких сум, які будуть отримувати, або вже отримують ті, кого мобілізували до війська. Українців запевняють, по приїзді у військову частину бійці отримають все необхідне. І мало хто замислюється, що «все необхідне», це - військова форма та засоби захисту (бронежилет та каска).

Можливо дехто буде здивований, але бійцям, які змушені часто-густо жити просто неба у воєнно-польових умовах, протягом тривалого часу, потрібно дещо більше ніж куртка штани та бронежилет. І ось, це «дещо» лягає на плечі волонтерів та безпосередньо на сім’ї мобілізованих, які постійно змушені пакувати посилки для своїх чоловіків.

І якщо раніше люди співчували бійцям, які захищають Україну щоденно і щогодинно ризикуючи своїм життям, то тепер все частіше можна почути нарікання на адресу тих сімей, які відправили своїх чоловіків та синів на фронт. Мовляв, вони там заробляють по 5 тисяч, ще й на щось жаліються.

Варто відзначити, що попри запропоновані урядом «великі гроші», ніхто на Схід не поспішає.

Тож, скільки насправді коштує утримувати бійця АТО, а також про зворотній бік мобілізації розповіла очільниця ладижинської Спілки дружин мобілізованих Альона Пясецька.
8 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 865 Коментарів: 2
Написав: nina 8.02.2015 - 15:26
Кому очень завидна судьба мобилизованных, флаг в руки. Раз такие крутые заработки их прельщают, пусть едут воевать. Только обязательно пусть вернутся живыми!
Partizan
Написав: Partizan 8.02.2015 - 16:24
Я щось не зрозумів. Якщо міська рада дає родинам де є участники АТО по 800 грн. на оплату послуг опалення, то чому ці родини не платят? Навряд чи цієї зими в когось йде на опалення більше 800 грн. Ну можливо якщо в когось дуже великий будинок. Чи може міська рада не платить ці 800 грн. і людям немає як платити.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль