Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Топ-5 Очільниця ладижинської Спілки дружин мобілізованих, розповіла про зворотній бік мобілізації

Очільниця ладижинської Спілки дружин мобілізованих, розповіла про зворотній бік мобілізації

8977_img_0899.jpg (101.44 Kb)Сьогодні Уряд запевняє - ситуація із забезпеченням бійців, що беруть участь у антитерористичній операції, значно покращилася. Інтернет та газетні шпальта майорять статтями із зазначенням кругленьких сум, які будуть отримувати, або вже отримують ті, кого мобілізували до війська. Українців запевняють, по приїзді у військову частину бійці отримають все необхідне. І мало хто замислюється, що «все необхідне», це - військова форма та засоби захисту (бронежилет та каска).

Можливо дехто буде здивований, але бійцям, які змушені часто-густо жити просто неба у воєнно-польових умовах, протягом тривалого часу, потрібно дещо більше ніж куртка штани та бронежилет. І ось, це «дещо» лягає на плечі волонтерів та безпосередньо на сім’ї мобілізованих, які постійно змушені пакувати посилки для своїх чоловіків.

І якщо раніше люди співчували бійцям, які захищають Україну щоденно і щогодинно ризикуючи своїм життям, то тепер все частіше можна почути нарікання на адресу тих сімей, які відправили своїх чоловіків та синів на фронт. Мовляв, вони там заробляють по 5 тисяч, ще й на щось жаліються.

Варто відзначити, що попри запропоновані урядом «великі гроші», ніхто на Схід не поспішає.

Тож, скільки насправді коштує утримувати бійця АТО, а також про зворотній бік мобілізації розповіла очільниця ладижинської Спілки дружин мобілізованих Альона Пясецька.
8 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 871 Коментарів: 2
Написав: nina 8.02.2015 - 15:26
Кому очень завидна судьба мобилизованных, флаг в руки. Раз такие крутые заработки их прельщают, пусть едут воевать. Только обязательно пусть вернутся живыми!
Partizan
Написав: Partizan 8.02.2015 - 16:24
Я щось не зрозумів. Якщо міська рада дає родинам де є участники АТО по 800 грн. на оплату послуг опалення, то чому ці родини не платят? Навряд чи цієї зими в когось йде на опалення більше 800 грн. Ну можливо якщо в когось дуже великий будинок. Чи може міська рада не платить ці 800 грн. і людям немає як платити.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль