Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Обов’язкові предмети з ЗНО ладижинські випускники складатимуть у Тростянці

Обов’язкові предмети з ЗНО ладижинські випускники складатимуть у Тростянці

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6860_26436-0.jpg

За тиждень випускники 11-х класів розпочнуть складати ЗНО. Цьогоріч вони в обов’язковому порядку проходитимуть тестування з двох предметів: перший – українська мова та література, другий – історія України або математика на вибір.

Зовнішнє незалежне оцінювання цьогоріч проводиться у травні. Причому Міносвіти визначило, що воно одночасно буде зараховуватись як оцінки за державну підсумкову атестацію. Для всіх одинадцятикласників обов’язкова українська мова і література та на вибір випускника – історія або математика, пише тижневик «Нове місто» з посиланням на начальника ладижинського відділу освіти Юрія Журбу.

ЗНО з двох обов’язкових предметів ладижинські випускники складатимуть у Тростянці, в гімназії №1: 5 травня – українську, 11 травня – математику, 13 травня – історію.

- Оскільки ЗНО з трьох вищезазначених предметів проводиться під час навчального процесу, ми несемо відповідальність за учнів, - говорить Юрій Журба. – У зв’язку з цим відділ освіти забезпечує підвезення учнів до пункту тестування.

Супроводжуватимуть учасників ЗНО вчителі, медсестри та працівники ДАІ. Автобус буде подано до кожної школи, виїзд – о 9.30.

Також освітяни звертають увагу на те, щоб випускники для складання ЗНО мали при собі необхідні документи. Це сертифікат учасника ЗНО та паспорт або інший документ, номер якого зазначено в сертифікаті – вони мають бути подані тільки в оригіналі. Також при собі потрібно мати запрошення-перепустку, яку учасники ЗНО вже отримали на свою інформаційну Інтернет-сторінку (її необхідно роздрукувати самому), та три ручки з чорною пастою.

За результатами травневого ЗНО, які мають бути відомі до 20 травня, випускники отримають запрошення на складання ЗНО з інших предметів у червні з указанням пункту тестування, до якого учасники добиратимуться самостійно.

28 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 379 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль