Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Обов’язкові предмети з ЗНО ладижинські випускники складатимуть у Тростянці

Обов’язкові предмети з ЗНО ладижинські випускники складатимуть у Тростянці

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6860_26436-0.jpg

За тиждень випускники 11-х класів розпочнуть складати ЗНО. Цьогоріч вони в обов’язковому порядку проходитимуть тестування з двох предметів: перший – українська мова та література, другий – історія України або математика на вибір.

Зовнішнє незалежне оцінювання цьогоріч проводиться у травні. Причому Міносвіти визначило, що воно одночасно буде зараховуватись як оцінки за державну підсумкову атестацію. Для всіх одинадцятикласників обов’язкова українська мова і література та на вибір випускника – історія або математика, пише тижневик «Нове місто» з посиланням на начальника ладижинського відділу освіти Юрія Журбу.

ЗНО з двох обов’язкових предметів ладижинські випускники складатимуть у Тростянці, в гімназії №1: 5 травня – українську, 11 травня – математику, 13 травня – історію.

- Оскільки ЗНО з трьох вищезазначених предметів проводиться під час навчального процесу, ми несемо відповідальність за учнів, - говорить Юрій Журба. – У зв’язку з цим відділ освіти забезпечує підвезення учнів до пункту тестування.

Супроводжуватимуть учасників ЗНО вчителі, медсестри та працівники ДАІ. Автобус буде подано до кожної школи, виїзд – о 9.30.

Також освітяни звертають увагу на те, щоб випускники для складання ЗНО мали при собі необхідні документи. Це сертифікат учасника ЗНО та паспорт або інший документ, номер якого зазначено в сертифікаті – вони мають бути подані тільки в оригіналі. Також при собі потрібно мати запрошення-перепустку, яку учасники ЗНО вже отримали на свою інформаційну Інтернет-сторінку (її необхідно роздрукувати самому), та три ручки з чорною пастою.

За результатами травневого ЗНО, які мають бути відомі до 20 травня, випускники отримають запрошення на складання ЗНО з інших предметів у червні з указанням пункту тестування, до якого учасники добиратимуться самостійно.

28 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 387 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль