Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3 Оберіть 10 найкращих ідей для центральної площі Ладижина

Оберіть 10 найкращих ідей для центральної площі Ладижина

Конкурс ідей для центральної площі Ладижина І етап. Оберіть 10 найкращих ідей з 21.

"Лабораторією міського простору" проводиться голосування за 10 ідей з 21 (що були запропоновані під час зустрічей, систематизовані та об"єднані) - це є першим етапом голосування. В подальшому планується другий етап, за результатами якого буде обрано дві ідеї для втілення.

В рамках проекту «Лабораторія міського простору» стартує перший етап голосування за найкращі ідеї з облаштування центральної площі Ладижина.

До уваги мешканців подаємо 21 ідею, у трьох категоріях: краса, комфорт та дозвілля, запропоновані мешканцями міста протягом серпня-листопада 2013 р. На голосування виноситься більшість ідей, поданих в рамках проекту, окрім тих, які:
- не відповідають формату проекту (не стосуються центральної площі міста),
- виходять за межі бюджету, що можливий для втілення однієї ідеї (20 тис. грн..),
- або ж ті, які будуть найближчим часом втілені в рамках інших проектів, що діють у м. Ладижині.

Перший етап передбачає відбір 10 кращих ідей, що наберуть найбільшу кількість голосів, та які пройдуть у наступний етап конкурсу.

Другий етап передбачає формування двох ініціативних груп, кожна з яких спільно зі студентами Інституту архітектури Львівської Політехніки детально опрацьовуватиме 5 ідей та розроблятиме візуалізовану модель центральної площі Ладижина.

У березні 2014 р. відбудеться другий етап голосування, що передбачає відбір двох ідей фіналістів, які, в свою чергу, будуть подані на конкурс «Місто своїми руками» та отримають шанс на фінансову підтримку втілення ідеї у життя. Саме ініціативні групи займатимуться втіленням ідеї та її презентацією громаді Ладижина у травні 2014 р.

Ідеї, що не увійшли у конкурсний перелік:
- Ратуша – виходить за рамки конкурсного бюджету
- Велосипедні доріжки – виходить за рамки конкурсного бюджету
- Басейн – виходить за рамки конкурсного бюджету та не відповідає формату “благоустрою центральної площі міста”
- Футбольне поле – виходить за рамки конкурсного бюджету та не відповідає формату “благоустрою центральної площі міста”
- Ковзанка – виходить за рамки конкурсного бюджету
- Світлофори – виходить за рамки конкурсного бюджету
- Мистецький вернісаж – виходить за рамки конкурсного бюджету
- Атракціони – є у проекті міського Дендропарку
- Фотоконкурс – втілюватиметься в рамках проекту “Мій Ладижин 2020″
- Wi-Fi зона – планується до втілення навесні 2014 р.
- Скейт-парк – є у проекті міського Дендропарку
- Музейне містечко – є у проекті міського Дендропарку
- Відкрита сцена – є у проекті міського Дендропарку
- Тематичні альтанки – є у проекті міського Дендропаркуladyzhyn_09.jpg (96.67 Kb)
15 січень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1721 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль