Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3 Оберіть 10 найкращих ідей для центральної площі Ладижина

Оберіть 10 найкращих ідей для центральної площі Ладижина

Конкурс ідей для центральної площі Ладижина І етап. Оберіть 10 найкращих ідей з 21.

"Лабораторією міського простору" проводиться голосування за 10 ідей з 21 (що були запропоновані під час зустрічей, систематизовані та об"єднані) - це є першим етапом голосування. В подальшому планується другий етап, за результатами якого буде обрано дві ідеї для втілення.

В рамках проекту «Лабораторія міського простору» стартує перший етап голосування за найкращі ідеї з облаштування центральної площі Ладижина.

До уваги мешканців подаємо 21 ідею, у трьох категоріях: краса, комфорт та дозвілля, запропоновані мешканцями міста протягом серпня-листопада 2013 р. На голосування виноситься більшість ідей, поданих в рамках проекту, окрім тих, які:
- не відповідають формату проекту (не стосуються центральної площі міста),
- виходять за межі бюджету, що можливий для втілення однієї ідеї (20 тис. грн..),
- або ж ті, які будуть найближчим часом втілені в рамках інших проектів, що діють у м. Ладижині.

Перший етап передбачає відбір 10 кращих ідей, що наберуть найбільшу кількість голосів, та які пройдуть у наступний етап конкурсу.

Другий етап передбачає формування двох ініціативних груп, кожна з яких спільно зі студентами Інституту архітектури Львівської Політехніки детально опрацьовуватиме 5 ідей та розроблятиме візуалізовану модель центральної площі Ладижина.

У березні 2014 р. відбудеться другий етап голосування, що передбачає відбір двох ідей фіналістів, які, в свою чергу, будуть подані на конкурс «Місто своїми руками» та отримають шанс на фінансову підтримку втілення ідеї у життя. Саме ініціативні групи займатимуться втіленням ідеї та її презентацією громаді Ладижина у травні 2014 р.

Ідеї, що не увійшли у конкурсний перелік:
- Ратуша – виходить за рамки конкурсного бюджету
- Велосипедні доріжки – виходить за рамки конкурсного бюджету
- Басейн – виходить за рамки конкурсного бюджету та не відповідає формату “благоустрою центральної площі міста”
- Футбольне поле – виходить за рамки конкурсного бюджету та не відповідає формату “благоустрою центральної площі міста”
- Ковзанка – виходить за рамки конкурсного бюджету
- Світлофори – виходить за рамки конкурсного бюджету
- Мистецький вернісаж – виходить за рамки конкурсного бюджету
- Атракціони – є у проекті міського Дендропарку
- Фотоконкурс – втілюватиметься в рамках проекту “Мій Ладижин 2020″
- Wi-Fi зона – планується до втілення навесні 2014 р.
- Скейт-парк – є у проекті міського Дендропарку
- Музейне містечко – є у проекті міського Дендропарку
- Відкрита сцена – є у проекті міського Дендропарку
- Тематичні альтанки – є у проекті міського Дендропаркуladyzhyn_09.jpg (96.67 Kb)
15 січень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1728 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль