Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Об’єднавшись ладижинські та тростянецькі волонтери зібрали два вантажних буса допомоги для військових АТО

Об’єднавшись ладижинські та тростянецькі волонтери зібрали два вантажних буса допомоги для військових АТО

Два вантажних буса гуманітарної допомоги зібрали для бійців АТО підприємці, члени громадських організацій, волонтери та небайдужі мешканці Ладижина та Тростянця.

До благородної справи долучились ГФ «Народна самооборона» міста Ладижина, Всеукраїнський союз жінок –трудівниць «За майбутнє дітей України», «Спілка багатодітних сімей», Ладижинський коледж ВНАУ, тростянецький волонтер Ігор Войтенко, приватні підприємці міста Тростянця Ігор Хміль та Володимир Драчук, громади міст Чечельник, Тульчин та Ладижин.

- Ми веземо як мінімум 2 тони картоплі плюс 2-2,5 тони інших продуктів та особисті передачі для бійців, - розповідає тростянецький волонтер майданівець Ігор Войтенко. – Навідаємо хлопців що стоять на блок-постах у Донецькій та Луганський областях.

Проводжаючи волонтерів у далеку та небезпечну путь представники ладижинської самооборони побажали їм якомога швидше дістатися до місця призначення та передати речі, що так необхідні бійцям для несення служби.

6640_dscn4725.jpg (122.34 Kb)5532_dscn4732.jpg (95.47 Kb)2117_dscn4738.jpg (101.05 Kb)2275_dscn4742.jpg (79.13 Kb)1766_dscn4745.jpg (90.86 Kb)2114_img_20150526_110546.jpg (110.24 Kb)
3 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 438 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль