Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Об’єднавшись ладижинські та тростянецькі волонтери зібрали два вантажних буса допомоги для військових АТО

Об’єднавшись ладижинські та тростянецькі волонтери зібрали два вантажних буса допомоги для військових АТО

Два вантажних буса гуманітарної допомоги зібрали для бійців АТО підприємці, члени громадських організацій, волонтери та небайдужі мешканці Ладижина та Тростянця.

До благородної справи долучились ГФ «Народна самооборона» міста Ладижина, Всеукраїнський союз жінок –трудівниць «За майбутнє дітей України», «Спілка багатодітних сімей», Ладижинський коледж ВНАУ, тростянецький волонтер Ігор Войтенко, приватні підприємці міста Тростянця Ігор Хміль та Володимир Драчук, громади міст Чечельник, Тульчин та Ладижин.

- Ми веземо як мінімум 2 тони картоплі плюс 2-2,5 тони інших продуктів та особисті передачі для бійців, - розповідає тростянецький волонтер майданівець Ігор Войтенко. – Навідаємо хлопців що стоять на блок-постах у Донецькій та Луганський областях.

Проводжаючи волонтерів у далеку та небезпечну путь представники ладижинської самооборони побажали їм якомога швидше дістатися до місця призначення та передати речі, що так необхідні бійцям для несення служби.

6640_dscn4725.jpg (122.34 Kb)5532_dscn4732.jpg (95.47 Kb)2117_dscn4738.jpg (101.05 Kb)2275_dscn4742.jpg (79.13 Kb)1766_dscn4745.jpg (90.86 Kb)2114_img_20150526_110546.jpg (110.24 Kb)
3 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 501 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль