Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Афиша НЕЗАБАРОМ В СТЕПАШКАХ ПРОЙДЕ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ З'ЇЗД ТВЕРЕЗНИЦЬКОГО РУХУ

НЕЗАБАРОМ В СТЕПАШКАХ ПРОЙДЕ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ З'ЇЗД ТВЕРЕЗНИЦЬКОГО РУХУ

8918_yyltzztlepq.jpg (62.16 Kb)

З'їзд тверезницького руху — це щорічний захід Всеукраїнського громадського руху «Твереза Україна», на якому тверезі люди відпочивають та обмінюються досвідом тверезницької діяльності.

Кожного літа, в середині липня, тверезники України цілими сім'ями їдуть відпочивати. Туди, де повсякденні турботи не заважатимуть зануритися у живе спілкування з однодумцями.

XI всеукраїнський з'їзд тверезницького руху відбудеться 9–17 липня 2016 р. на березі річки Південний Буг неподалік від с. Степашки (Гайсинський район, Вінницька обл.).

На З'їзді збираються учасники руху «Твереза Україна», активісти тверезницьких організацій, а також усі, хто зацікавлений у відродженні тверезості в суспільстві, бажає набути нових знань з теорії та практики тверезого життя і відпочити у тверезому оточенні.

Ніщо так не об'єднує людей, як спільність поглядів і переконань. Поки дорослі обговорюють дії з подолання алкоголізації та формування тверезості в Україні, діти спілкуються з природою, знаходять нових друзів, а також беруть участь у різноманітних конкурсах.

Короткий тиждень промайне, наче казка. Усі відчують, що чудово відпочили і ще міцніше здружилися. Нікому не захочеться повертатися додому.

За традицією кожен вечір усі збираються біля вогнища, вдягнувши українські вишиванки. Тут співають пісні, знайомляться, жартують, розповідають цікаві історії, діляться своїми найзаповітнішими, таємничими думками.

Учасники З'їзду, які приїхали вперше, проходять п'ятиденний курс навчання основам мистецтва тверезого життя.
Розміщення учасників та харчування.

Всі учасники розміщуються у наметовому містечку на березі річки Південний Буг. Знадобиться свій намет, карімат чи надувний матрац, спальні мішки або ковдри. Крім спальних мішків потурбуйтеся про теплий одяг: вночі (з 0:00 до 6:00) буває холодно.
Харчування забезпечується централізовано за рахунок оргвнесків. Беріть невеликий запас їжі тільки на день заїзду.

В разі потреби (за індивідуальною домовленістю) можливе розміщення деяких учасників у дачних будиночках на території турбаз, найближчих до тверезницького табору.

Програма З'їзду:

9 липня — день заїзду, знайомство.
11–15 липня: навчання основам тверезого способу життя, публічні дебати (командні змагання тверезників, які просто необхідні, щоб навчитися грамотно та переконливо відстоювати тверезість вагомими і влучними аргументами), робота делегатів З'їзду, культурно-масові заходи.

15–16 липня: підведення підсумків З'їзду, формування програми Руху «Твереза Україна» на наступний рік та визначення регіональних координаторів.

17 липня — день роз'їзду.

Що брати з собою?


Намет, карімат чи надувний матрац, спальні мішки або ковдри, особистий посуд (металеві миски, чашки і ложки), за власним бажанням кожен може прихопити ще щось з арсеналу туриста. Корисними виявляться ліхтарики.

Крім спальних мішків потурбуйтеся про теплий одяг: вночі (з 0:00 до 6:00) буває холодно.

Оскільки з'їзд є не тільки відпочинком, але й активним обміном знаннями і досвідом, завчасно приготуйте і не забудьте захопити з собою зошити і ручки, а також інші засоби запису інформації.

Візьміть з собою українську вишиванку, яка стане у пригоді під час культурних заходів, конкурсів та вечірніх співів біля багаття!

Як зареєструватися і куди добиратися

Реєстрація учасників З'їзду: заповніть реєстраційну форму та відправте її нам електронною поштою (7 липня — останній день реєстрації).

Місце проведення З'їзду:


Україна, Вінницька область, Гайсинський район, найближчий населений пункт — село Степашки.

Додаткове місце збору учасників З'їзду: село Степашки, автобусна зупинка.

Розклад автобусів:

• Внниця — Степашки (один рейс на день, щодня крім суботи: відправлення з Вінниці о 15:20);
• Вінниця — Гайсин (рейси щоденно кожні півгодини);
• Гайсин — Степашки (три рейси на день, щодня крім суботи: відправлення з Гайсина о 5:20, 12:20 і 17:20).

Можливий під'їзд до місця З'їзду і залізничним транспортом — поїздом або електричкою. Найближчі залізничні станції —Ладижин та Губник, а далі доведеться викликати таксі (від станції до наметового табору приблизно 10 км.).

Бажаючі приїхати (або дізнатися про щось детальніше) можуть звернутися до регіональних координаторів тверезницького руху. Відповіді на запитання можна отримати також електронною поштою за адресою: Ukraina@tvereza.info

Організаційний комітет З'їзду:

Голова Оргкомітету: Ігор Вікторович Ладович: тел. 0677115678
Заступник: Валентина Миколаївна Ладович: тел. 0973211387
29 травня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1030 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль