Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, RSS-Ladyjin Невдовзі, структура Самооборони у місті Ладижин стане офіційною

Невдовзі, структура Самооборони у місті Ладижин стане офіційною

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6990_dscn1542.jpg
28 березня, відбулися збори громадського формування Народна самооборона Ладижина.
В сесійній залі Ладижинської міської ради зібралися близько 40 самооборонівців. Головною метою зібрання стало обговорення процесу легалізації місцевого формування.
Як повідомив Ярослав Станкевич, статут Вінницької самооборони вже зареєстрований і невдовзі структура Самооборони у місті Ладижин стане офіційною. Організація отримає мандат, а її члени – посвідчення членів самооборони.
У ході зібрання був сформований штаб Народної самооборони в місті Ладижин, його очолюватиме Ярослав Станкевич. Крім того, було обрано п’ять помічників, з різних напрямків, які будуть координувати роботу штабу.
Враховуючи те, що представники самооборони здійснюють патрулювання міста, у спільних мобільних групах, разом з працівниками місцевого ДАІ, на зустріч було запрошено начальника ладижинського відділення ДАІ Бурлачука Валерія Петровича.
Валерій Бурлачук розповів присутнім про особливості чергувань та співпраці з даїшниками та зазначив важливість вміння працювати в команді.
Начальник ДАІ також зауважив, що незважаючи на складну політичну ситуацію в Україні, вони мають займатися своєю буденною роботою:
- Не зважаючи на обстановку в країні, відношення до нас з боку держави та керівництва не змінилося, від нас, як і раніше, вимагають покращувати показники по аварійності. Є також багато паперової роботи.
Наостанок, Валерій Бурлачук повідомив присутніх про те, що в Ладижині стартував місячник з обстеження вулично-шляхової мережі по підготовці до весняно-літньої експлуатації. Він запропонував самообороні Ладижина увійти до складу комісії по обстеженню місцевих доріг, щоб на власні очі побачити стан дорожнього покриття в місті та поспілкуватися з відповідальним особами.
Крім питань щодо співпраці з ДАІ, представники самооборони нашого міста обговорили низку організаційних питань , а саме організація нічного патрулювання міста, створення охоронних десяток та сотень самооборони, формування мобільних груп бистрого реагування, питання забезпечення інформацією на випадок надзвичайних ситуацій та інше.
Адже, найголовнішою задачею самооборони на сьогодні, в час коли в любий момент може розпочатися війна, є захист нашого рідного міста.
Бажаючі долучитися до місцевої самооборони можуть звертатися в новостворений штаб.
Штаб Народної самооборони працює у внутрішньому дворі міської ради, громадян приймають з 9.00 до 17.00, крім вихідних. Телефон штабу: 068-706-60-26
29 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 536 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль