Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, RSS-Ladyjin Невдовзі, структура Самооборони у місті Ладижин стане офіційною

Невдовзі, структура Самооборони у місті Ладижин стане офіційною

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6990_dscn1542.jpg
28 березня, відбулися збори громадського формування Народна самооборона Ладижина.
В сесійній залі Ладижинської міської ради зібралися близько 40 самооборонівців. Головною метою зібрання стало обговорення процесу легалізації місцевого формування.
Як повідомив Ярослав Станкевич, статут Вінницької самооборони вже зареєстрований і невдовзі структура Самооборони у місті Ладижин стане офіційною. Організація отримає мандат, а її члени – посвідчення членів самооборони.
У ході зібрання був сформований штаб Народної самооборони в місті Ладижин, його очолюватиме Ярослав Станкевич. Крім того, було обрано п’ять помічників, з різних напрямків, які будуть координувати роботу штабу.
Враховуючи те, що представники самооборони здійснюють патрулювання міста, у спільних мобільних групах, разом з працівниками місцевого ДАІ, на зустріч було запрошено начальника ладижинського відділення ДАІ Бурлачука Валерія Петровича.
Валерій Бурлачук розповів присутнім про особливості чергувань та співпраці з даїшниками та зазначив важливість вміння працювати в команді.
Начальник ДАІ також зауважив, що незважаючи на складну політичну ситуацію в Україні, вони мають займатися своєю буденною роботою:
- Не зважаючи на обстановку в країні, відношення до нас з боку держави та керівництва не змінилося, від нас, як і раніше, вимагають покращувати показники по аварійності. Є також багато паперової роботи.
Наостанок, Валерій Бурлачук повідомив присутніх про те, що в Ладижині стартував місячник з обстеження вулично-шляхової мережі по підготовці до весняно-літньої експлуатації. Він запропонував самообороні Ладижина увійти до складу комісії по обстеженню місцевих доріг, щоб на власні очі побачити стан дорожнього покриття в місті та поспілкуватися з відповідальним особами.
Крім питань щодо співпраці з ДАІ, представники самооборони нашого міста обговорили низку організаційних питань , а саме організація нічного патрулювання міста, створення охоронних десяток та сотень самооборони, формування мобільних груп бистрого реагування, питання забезпечення інформацією на випадок надзвичайних ситуацій та інше.
Адже, найголовнішою задачею самооборони на сьогодні, в час коли в любий момент може розпочатися війна, є захист нашого рідного міста.
Бажаючі долучитися до місцевої самооборони можуть звертатися в новостворений штаб.
Штаб Народної самооборони працює у внутрішньому дворі міської ради, громадян приймають з 9.00 до 17.00, крім вихідних. Телефон штабу: 068-706-60-26
29 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 531 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль