Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Небезпечні розваги: 13-річний ладижинець втратив обидві ноги потрапивши під потяг

Небезпечні розваги: 13-річний ладижинець втратив обидві ноги потрапивши під потяг

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5334_cdb204e37a2070308d204f77122de920197fa8dd.jpg

В Ладижині під потяг потрапив тринадцятирічний хлопчик. Внаслідок нещасного випадку, постраждалий втратив обидві ноги. Інформація про надзвичайну подію сколихнула місто та стрімко поширилася в соцмережах.

Як з’ясувалось, під потяг потрапив учень 8-го класу Ладижинської ЗОШ №2.

За інформацією Головного управління національної поліції у Вінницькій області, нещасний випадок стався в п’ятницю близько 18.00 год. на під’їзній колії до ТЕС. 13-річному хлопцю внаслідок наїзду потягу ампутувало обидві ноги.

Слідчо-оперативна група поліції встановила підлітків, з якими був потерпілий на під’їзній залізничній колії. З їх слів, хлопець задля розваги хотів заскочити на підніжку вагона потягу, який рухався в напрямку Ладижинської ТЕС.

За попередніми висновками слідства, заскочивши на підніжку, він послизнувся та впав під колеса потягу.

Наразі дитина госпіталізована, перебуває в стані травматичного шоку. За інформацією лікарів, загрози життю не має.

Поліція звертається до батьків та вчителів, щоб проводили з дітьми роз’яснювальні бесіди про небезпеку, яку несуть розваги на залізничних коліях. Аби в подальшому запобігти нещасним випадкам, слід пам’ятати що поширені серед дітей та молоді фотографування у подібних місцях та інші розваги неодноразово приводили до трагічних наслідків.

22 жовтня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 1628 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 24.10.2016 - 18:51
А по бистрому пришити назад не догадались?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль