Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Небайдужих ладижинців просять допомогти вилікувати травмованого песика

Небайдужих ладижинців просять допомогти вилікувати травмованого песика

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8815_1474561236_lrs.jpg

В Ладижині 2-річний собака потрапив під колеса автівки, в результаті у нього паралізовані задні лапи. Ладижинцям, які все це бачили, було шкода добродушного цуцика. Серед них був чоловік, який узяв травмованого собаку до себе. Він змайстрував йому возика для задніх лап, і тепер песик може пересуватися, пише Lada.FM

Небайдужі люди зібрали кошти, аби зробити йому рентген, щоб можна було зрозуміти, чи є шанси у песика, що він ходитиме на своїх власних лапах. Знімки показали, що така надія є, до того ж пес відчуває свої задні кінцівки.

На даний момент собаці призначили лікування, однак воно потребує коштів. Тому волонтери звертаються до небайдужих ладижинців допомогти вилікувати тварину. Адже після того, як йому зробили «лапи на колесах», у нього радісно блищать очі, він відчув жагу до життя. В кожній людині, яка підходить до нього, бачить свого друга, намагається підставити голову, щоб його почухали за вухом. А бачили б ви, як він вправно пересувається за допомогою візка!

Волонтери шукають добру людину, яка зможе взяти собачку-інваліда до себе на тимчасове утримання, поки він проходитиме реабілітацію. Коштами, харчами, медикаментами допоможуть. Краще, щоб це був приватний двір, адже собаці потрібне місце для вигулу. Справа у тому, що чоловік, який наразі взяв пса-інваліда до себе, має свого власного собаку, і тварини конфліктують.

Всі, хто хоче взяти участь у порятунку цього собаки, можуть звертатись в редакцію газети "Нове місто", або ж зателефонувати за номером 0982681898
23 вересня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 733 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль