Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Навесні на строкову службу призвуть понад тисячу вінничан

Навесні на строкову службу призвуть понад тисячу вінничан

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1222_1.jpg

У ході весняного призову, попередньо, з Вінниччини на строкову служу буде призвано 1000-1200 юнаків.

Про це повідомив т.в.о. військового комісара Вінницького обласного військового комісаріату Михайло Дзигаленко, передає кореспондент УНН-Центр.

"Попередньо, з Вінниччини в квітні та травні планується призвати 1000-1200 строковиків. На сьогодні ще немає Указу Президента, згідно з яким визначаються терміни призову та постанови Уряду, щодо того. яким буде кількісний склад поставки до Збройних Сил України, до Національної гвардії України та в державну службу транспорту. Цьогоріч будемо призивати і в прикордонні війська. До речі, строковиків у прикордонні війська не призивали протягом останніх п'яти років. Восени призовна кампанія буде більша за кількістю солдат",
- зауважив М.Дзигаленко.

Як зазначив посадовець, призовників у зону АТО відправляти не будуть.

"На строкову службу знову будуть призивати не 18-річних, а військових 20-27 років. Жоден солдат строкової служби не буде направлений у зону АТО. Всі будуть служити в частинах забезпечення, а якщо це бойова частина, то в підрозділі забезпечення", - наголосив М.Дзигаленко.
13 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 376 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль