Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Навесні на строкову службу призвуть понад тисячу вінничан

Навесні на строкову службу призвуть понад тисячу вінничан

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1222_1.jpg

У ході весняного призову, попередньо, з Вінниччини на строкову служу буде призвано 1000-1200 юнаків.

Про це повідомив т.в.о. військового комісара Вінницького обласного військового комісаріату Михайло Дзигаленко, передає кореспондент УНН-Центр.

"Попередньо, з Вінниччини в квітні та травні планується призвати 1000-1200 строковиків. На сьогодні ще немає Указу Президента, згідно з яким визначаються терміни призову та постанови Уряду, щодо того. яким буде кількісний склад поставки до Збройних Сил України, до Національної гвардії України та в державну службу транспорту. Цьогоріч будемо призивати і в прикордонні війська. До речі, строковиків у прикордонні війська не призивали протягом останніх п'яти років. Восени призовна кампанія буде більша за кількістю солдат",
- зауважив М.Дзигаленко.

Як зазначив посадовець, призовників у зону АТО відправляти не будуть.

"На строкову службу знову будуть призивати не 18-річних, а військових 20-27 років. Жоден солдат строкової служби не буде направлений у зону АТО. Всі будуть служити в частинах забезпечення, а якщо це бойова частина, то в підрозділі забезпечення", - наголосив М.Дзигаленко.
13 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 312 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль