Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Навчальні заклади Ладижина опалюватимуть дровами

Навчальні заклади Ладижина опалюватимуть дровами


З метою економії енергоносіїв, а особливо в цьому році, коли зростають ціни на газ, за дорученням міського голови Ладижина Валерія Коломєйцева було виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено роботи з установки додаткових котлів на твердому паливі у ЗОШ №1 та Лукашівському НВК, повідомляє Ладижинська міська рада.

Як йдеться в повідомленні «Відповідні роботи були проведені, заготовлено дрова і опалювальний сезон 2014-2015 рр. розпочався з роботи твердопаливних котлів Барського машинобудівного заводу КС-Т-100. Працівники опалювальних пунктів пройшли навчання і на даний час котли працюють у робочому режимі».

0011_drov.jpg (227.13 Kb)9667_kot1.jpg (198.75 Kb)4418_kot2.jpg (227.13 Kb)
2 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 526 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль