Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Навчальні заклади Ладижина опалюватимуть дровами

Навчальні заклади Ладижина опалюватимуть дровами


З метою економії енергоносіїв, а особливо в цьому році, коли зростають ціни на газ, за дорученням міського голови Ладижина Валерія Коломєйцева було виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено роботи з установки додаткових котлів на твердому паливі у ЗОШ №1 та Лукашівському НВК, повідомляє Ладижинська міська рада.

Як йдеться в повідомленні «Відповідні роботи були проведені, заготовлено дрова і опалювальний сезон 2014-2015 рр. розпочався з роботи твердопаливних котлів Барського машинобудівного заводу КС-Т-100. Працівники опалювальних пунктів пройшли навчання і на даний час котли працюють у робочому режимі».

0011_drov.jpg (227.13 Kb)9667_kot1.jpg (198.75 Kb)4418_kot2.jpg (227.13 Kb)
2 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 577 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль