Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада «Нашій Рябі» продадуть земельну ділянку в Ладижині

«Нашій Рябі» продадуть земельну ділянку в Ладижині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6234_zemlya.jpg

В грудні місяці депутати Ладижинської міської ради планують продати ТОВ «Вінницька птахофабрика» земельну ділянку несільськогосподарського призначення загальною площею 2,6 га, яка належить громаді міста Ладижин.
Про це йдеться у проекті рішення чергової 36 сесії Ладижинської міської ради.
Зокрема, планується внести доповнення до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які планується продати та надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 2,6 га, яка перебуває в користуванні ТОВ «Вінницька птахофабрика» згідно цільового призначення - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташована за адресою: м. Ладижин, вул.Хлібозаводська,2б.
3 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 652 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль