Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство "Наша Ряба" розпочала всеукраїнську акцію "Подяка за піклування"

"Наша Ряба" розпочала всеукраїнську акцію "Подяка за піклування"

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3630_ryaba.jpg

Піклуючись про своїх споживачів ТМ "Наша Ряба" розпочала всеукраїнську акцію "Подяка за піклування", яка триватиме з 13 жовтня по 30 листопада в фірмових точках продажу ТМ «Наша Ряба», повідомляється на офіційному сайті компанії.
Як зазначаєстья, умови акції дуже прості:
1. Придбати у фірмовій точці продажу ТМ "Наша Ряба" продукцію на суму від 60 грн.
2. Отримати скретч-карту від продавця.
3. Знайти подарунок, який зазначений на картці — "Спіральки" ТМ "Pasta Prima", кетчуп томатний ТМ "Чумак" або майонез "Апетитний" ТМ "Чумак"!
Надалі компанія бажає покупцям вдалих покупок.

В Ладижині продукція «Нашої Ряби» доволі популярна і ймовірно містяни з задоволенням взяли б участь у акції від виробника. Тим більше що в нашому місті розташував свої підприємства найбільший в Україні виробник курятини української агропромислової групи «Миронівський хлібопродукт».
Тож, випробуйте своє щастя, візьміть участь в акції та відчуйте на собі турботу від «Нашої Ряби».
29 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1015 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль