Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство "Наша Ряба" розпочала всеукраїнську акцію "Подяка за піклування"

"Наша Ряба" розпочала всеукраїнську акцію "Подяка за піклування"

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3630_ryaba.jpg

Піклуючись про своїх споживачів ТМ "Наша Ряба" розпочала всеукраїнську акцію "Подяка за піклування", яка триватиме з 13 жовтня по 30 листопада в фірмових точках продажу ТМ «Наша Ряба», повідомляється на офіційному сайті компанії.
Як зазначаєстья, умови акції дуже прості:
1. Придбати у фірмовій точці продажу ТМ "Наша Ряба" продукцію на суму від 60 грн.
2. Отримати скретч-карту від продавця.
3. Знайти подарунок, який зазначений на картці — "Спіральки" ТМ "Pasta Prima", кетчуп томатний ТМ "Чумак" або майонез "Апетитний" ТМ "Чумак"!
Надалі компанія бажає покупцям вдалих покупок.

В Ладижині продукція «Нашої Ряби» доволі популярна і ймовірно містяни з задоволенням взяли б участь у акції від виробника. Тим більше що в нашому місті розташував свої підприємства найбільший в Україні виробник курятини української агропромислової групи «Миронівський хлібопродукт».
Тож, випробуйте своє щастя, візьміть участь в акції та відчуйте на собі турботу від «Нашої Ряби».
29 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1076 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль