Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство «Наша Ряба» розпочала будівництво лялькового театру у Вінниці

«Наша Ряба» розпочала будівництво лялькового театру у Вінниці

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2268_1111.jpg

ВАТ «Миронівський хлібопродукт», завдяки якому в Ладижині побудовано найбільший в Україні комплекс із виробництва курячого м’яса, розпочав будівництво лялькового театру у Вінниці.
З 1993 року Вінницький ляльковий театр орендує невеличке приміщення у житловому будинку по вулиці Льва Толстого, не маючи власного приміщення.
Але справа із окремим приміщенням все ж таки буде вирішена. За сприяння колишнього мера Вінниці, а нині - голови Верховної Ради Володимира Гройсмана знайшовся інвестор. Побудувати нову будівлю для театру взялася вінницька філія "Миронівського хлібопродукту", більш відома за м’ясними виробами з курятини під ТМ «Наша Ряба», повідомляє ВИННИЦА DAILY
Як йдеться в повідомленні, «Театр розміститься у триповерховій будівлі, яка будується на перехресті вулиць 40-річчя Перемоги та Костянтиновича. Тут будуть облаштовані 9 акторських кімнат з душовими, глядацька зала на 150 місць з можливістю розширення до 170-ти.
Нині будівництво нової споруди у розпалі, незважаючи на зимовий час. Уже завершено цокольний поверх. Будівельники обіцяють завершити будівництво наприкінці 2015 року, після чого почнуться внутрішні роботи, монтаж необхідного для театру обладнання».
5 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 471 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль