Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство «Наша Ряба» розпочала будівництво лялькового театру у Вінниці

«Наша Ряба» розпочала будівництво лялькового театру у Вінниці

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2268_1111.jpg

ВАТ «Миронівський хлібопродукт», завдяки якому в Ладижині побудовано найбільший в Україні комплекс із виробництва курячого м’яса, розпочав будівництво лялькового театру у Вінниці.
З 1993 року Вінницький ляльковий театр орендує невеличке приміщення у житловому будинку по вулиці Льва Толстого, не маючи власного приміщення.
Але справа із окремим приміщенням все ж таки буде вирішена. За сприяння колишнього мера Вінниці, а нині - голови Верховної Ради Володимира Гройсмана знайшовся інвестор. Побудувати нову будівлю для театру взялася вінницька філія "Миронівського хлібопродукту", більш відома за м’ясними виробами з курятини під ТМ «Наша Ряба», повідомляє ВИННИЦА DAILY
Як йдеться в повідомленні, «Театр розміститься у триповерховій будівлі, яка будується на перехресті вулиць 40-річчя Перемоги та Костянтиновича. Тут будуть облаштовані 9 акторських кімнат з душовими, глядацька зала на 150 місць з можливістю розширення до 170-ти.
Нині будівництво нової споруди у розпалі, незважаючи на зимовий час. Уже завершено цокольний поверх. Будівельники обіцяють завершити будівництво наприкінці 2015 року, після чого почнуться внутрішні роботи, монтаж необхідного для театру обладнання».
5 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 423 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль