Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5, Кучер Народний центр екологічного контролю за підтримки фонду демократії ООН видає екологічний вісник

Народний центр екологічного контролю за підтримки фонду демократії ООН видає екологічний вісник

Народний центр екологічного контролю видав вже другий інформаційний екологічний друкований вісник «Навколо» в якому надає інформацію про свою діяльність, а також пукблікує матеріали на екологічні теми.

Екологічний вісник поширюється безкоштовно. Його можна отримати в магазині «Богдан», що знаходиться біля стадіону третьої школи.

Вісник видається за підтримки Фонду демократії ООН, громадських організацій «Національний екологічний центр України» та «Ладижинська громадська рада».

В новому інформаційному віснику виз можете прочитати статтю про участь ладижинських екологів в національному круглому столі в місті Київ, статтю Юрія Васильєва «Чому влада безвідповідальна чи коли прокинуться наші люди», статтю кандидата біологічних наук Ганни Марголіної «прощання з пастораллю або висока ціна дешевого м’яса, матеріал «екологія труби: що приховується за димом», підготовлений за матеріалами доповіді, підготовленою Європейською некомерційною організацією Альянс охорони здоров’я та навколишнього середовища та статті, що вже публікувались на нашому ресурсі «У ладижинському дачному товаристві «Швейцарія» цуплять чорнозем», «Земельна мафія в Ладижині може перешкодити будівництву нової житлової «Долини», «Комунальники вирубують ліс для свого керівника», «Поблизу Ладижина сільськогосподарські підприємства завдають шкоду екосистемі».

8270_image001.png (364.02 Kb)1131_image003.png (421.94 Kb)0604_image005.png (398.02 Kb)7179_image007.png (415.39 Kb)
27 грудня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 626 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль