Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5, Кучер Народний центр екологічного контролю за підтримки фонду демократії ООН видає екологічний вісник

Народний центр екологічного контролю за підтримки фонду демократії ООН видає екологічний вісник

Народний центр екологічного контролю видав вже другий інформаційний екологічний друкований вісник «Навколо» в якому надає інформацію про свою діяльність, а також пукблікує матеріали на екологічні теми.

Екологічний вісник поширюється безкоштовно. Його можна отримати в магазині «Богдан», що знаходиться біля стадіону третьої школи.

Вісник видається за підтримки Фонду демократії ООН, громадських організацій «Національний екологічний центр України» та «Ладижинська громадська рада».

В новому інформаційному віснику виз можете прочитати статтю про участь ладижинських екологів в національному круглому столі в місті Київ, статтю Юрія Васильєва «Чому влада безвідповідальна чи коли прокинуться наші люди», статтю кандидата біологічних наук Ганни Марголіної «прощання з пастораллю або висока ціна дешевого м’яса, матеріал «екологія труби: що приховується за димом», підготовлений за матеріалами доповіді, підготовленою Європейською некомерційною організацією Альянс охорони здоров’я та навколишнього середовища та статті, що вже публікувались на нашому ресурсі «У ладижинському дачному товаристві «Швейцарія» цуплять чорнозем», «Земельна мафія в Ладижині може перешкодити будівництву нової житлової «Долини», «Комунальники вирубують ліс для свого керівника», «Поблизу Ладижина сільськогосподарські підприємства завдають шкоду екосистемі».

8270_image001.png (364.02 Kb)1131_image003.png (421.94 Kb)0604_image005.png (398.02 Kb)7179_image007.png (415.39 Kb)
27 грудня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 557 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль