Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, RSS-Ladyjin Народна самооборона Ладижина проводить збір благодійних коштів

Народна самооборона Ладижина проводить збір благодійних коштів

Протягом вихідних, 22-23 березня, на Площі фонтанів, представники Народної самооборони міста Ладижина збирали кошти на потреби Української армії, Самооборони, а також Кримських біженців.
В понеділок, 24 березня, в приміщенні Штабу самооборони, в присутності комісії, опломбовану скриньку із зібраними коштами було відкрито.
До складу комісії увійшли:
Станкевич Ярослав Іванович
Станкевич Оксана Ярославівна
Зелененька Ірина Андріївна
Червончук Олена Валеріївна
Нагорний Юрій Павлович
Всього за два дні містяни зібрали 1037 грн.
Кошти були розподілені таким чином:
350 грн. - перерахувати на рахунок армії України, відповідальний Я.Станкевич;
350 грн. – на потреби Самооборони, передати бухгалтеру Ладижинської самооборони І.Зеленецькій;
337 грн. – на потреби кримських біженців. В той же день були закуплені необхідні ліки і передані на Артек.
Наразі скринька Самооборони знаходиться в холі ТЦ Європейський, на першому поверсі (біля камер зберігання).
Просимо всіх небайдужих містян не бути осторонь загальнонаціональних проблем і надавати посильну допомогу.
Зі свої сторони гарантуємо, що всі кошти підуть за призначенням.
3517_dscn1539.jpg (79.45 Kb)7911_dscn1534.jpg (80.88 Kb)7701_dscn1533.jpg (81.88 Kb)8513_dscn1532.jpg (70.69 Kb)
24 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 479 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль