Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Народна самооборона Ладижина продовжує відстоювати своє чесне ім’я

Народна самооборона Ладижина продовжує відстоювати своє чесне ім’я

Як ми вже повідомляли 20 березня, під час останньої 39 сесії Ладижинської міської ради, мер Ладижина Валерій Коломєйцев виставив на обговорення проблему волонтерства у нашому місті. Точніше міського голову зацікавили правила збору та виїмки коштів з самооборонівських благодійних скриньок у які активісти збирають гроші на потреби військових АТО. Здебільшого, зауваження, що лунали на адресу самооборони, були критичними та образливими для волонтерів.

Невідомо, чи то сонячне затемнення, (яке як відомо відбулось саме 20 березня), так вплинуло на ситуацію, чи ще з якихось причин, але виявилося що невдоволений роботою ладижинських самооборонівців не лише міський голова.
Так, цього ж дня, після сесії, не надто приємна розмова на підвищених тонах відбулася і у штабі ГФ «Народна самооборона міста Ладижина» до якого завітали інші волонтери міста. Зокрема добре відомий по публікаціям у «Новому місті» Василь Смажелюк та представники новоствореної громадської організації «Мирослава».

На вечірню зустріч були також запрошені представники преси, депутати Ладижинської міської ради, осередок політичної партії «Правий сектор», ГО «Ладижинська громадська рада», а також безпосередньо бійці, які вже побували на Сході країни та активна громадськість міста.

Основною метою зустрічі стало обговорення того ж таки контролю коштів, які самооборона збирає для вояків.
Зокрема, Василь Смажелюк та голова ГО «Мирослава» Олена Пясецька закинули самооборонівцям звинувачення у недоцільному використанні зібраних благодійних коштів, які на їх думку можна було витратити на інші речі.

Як відомо, самооборона закуповує предмети амуніції та за потреби військову форму для мобілізованих бійців не поділяючи їх на тих, хто вже знаходиться у зоні АТО і тих хто був лише призваний на службу цієї зими. Адже на думку волонтерів кожного мобілізованого бійця потрібно гідно екіпірувати, бо після місячного навчання всі солдати відправляються на Схід країни у Донецьку та Луганську області.

На думку ж представниць ГО «Мирослава» допомагати потрібно лише тим бійцям, які безпосередньо беруть участь у бойових діях, а ось ті хто лише в цьому році був призваний до війська нехай закуповують військову форму, взуття, наколінники та ще багато чого іншого власним коштом.

Варто відзначити, що представники самооборони та заступник начальника ладижинської самооборони Віталій Гулеватий, якому у цій розмові довелося, так би мовити, прийняти вогонь на себе, не погодилися із такими заявами. Адже як відомо, найчастіше до війська забирають не надто багатих людей і вішати на їх сім’ї ще й тягар закупівлі військової форми та амуніції було б неправильним.

Також обговорювалося і питання безпосередньо волонтерських поїздок у зону АТО, яке підняв Василь Смажелюк. Тут сторони дійшли згоди у необхідності координації маршрутів та визначення дат поїздок.
Щоправда, на думку Віталія Гулеватого поїздки на Схід при нинішніх цінах на пальне не завжди доцільні і їх у багатьох випадках може замінити добре всім відома «Нова пошта», якою самооборонівці досить часто користуються. Їхати ж безпосередньо автомобілем до зони АТО при цьому витрачаючи 4-5 тисяч гривень на пальне потрібно лише у ті місця з якими іншого способу зв’язку немає.

По закінченні гарячих дебатів сторонами було вирішено створити координаційну групу на чолі з депутатом Ладижинської міської ради Оксаною Денисюк, яка допоможе налагодити зв'язок із всіма волонтерами міста Ладижина та координуватиме їх діяльність.

Самооборона ж і надалі допомагатиме українським бійцям і нікому не дозволить паплюжити своє чесне ім’я.

6707_dscn48.jpg (84.34 Kb)4775_dscn.jpg (85. Kb)3659_dscn4500.jpg (92.75 Kb)
22 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 918 Коментарів: 3
Написав: nina 22.03.2015 - 20:36
ГО "Мирослава", вже забула, що колись і їхні чоловікі були новобранцями! Що для них навіть було організовано передачи телеканалу ІСТВі. І тоді вони казали на камеру що їхніх чоловіків гарно екіпірували за місцем призначення. Та їм гарно допомагає місцева влада. То хай тим допоможут волонтери, кому не дісталася увага місцевої влади, та за місцем їхнього перебування. Я кожного тижня даю гроші в ті банки, які приносять волонтери. Цим волонтерам я повністю довіряю. І я впевнена, що гроші вікористовуються чесно і прозоро.Тому кому я не довіряю(а це ті хто від влади збирає "допомогу") я ніколи не дам і копійкі, бо не впевнена, що мої копійки, які мені тяжко дістаються, не потраплять сепаратистам( бо всім в місті відомо прихильність нашої влади до расеюшкі).
Partizan
Написав: Partizan 30.03.2015 - 02:05
Дорікати пані Олені Пясецькій важаю недоречним. І важаю що найбільша допомога волонтерів повина приділятися землякам-ладижинцям які воюють на передовій. Тут права пані Олена. І не її вина, що в неї чоловік на передовій. Зараз у майже в кожної родини хтось мобілізований. І всі ми знаємо як зараз забезпечуються речовим майном мобілізовані. І тому важаю, що кошти волонтерів витрачати на обмундировання солдат на полігоні НЕ ДОРЕЧНИМ. На перший час вони забезпечені державою. І не купують вони обмурдирування за власні кошти. А наколінники на полігоні не потрібні. Тому важаю що всі, ВСІ кошти повинні бути направлені бійцям на передову (харчування, наколінники, тепловізори і т.д.) До того ж новобранцям допомагає місцева влада (бронежилети, каски, оплата комунальних). Так що зовсім не розумію чому наша самооборона не важає забезпечення передової першчерговим завданням. Без передової нам всім кранти.
Так що не розумію цих розколів. Кожен хоче довести що він в місті самий кращий волонтер. І не розумію, чому самооборона не хоче опечатувати скриньку по збору коштів незалежною печаткою. Для того щоб породжувати непотрібні чутки в місті? Сам скриньку опечатав, сам її зірвав коли захотів і сам її тут же знову опечатав. Так не робиться. Все повинно бути прозоро, щоб комар носа не підточив. І не давати приводів для сумнівів. Але самооборона вперлася. Чому? Розказують що кожної пятниці о 18-00 приходьте і будемо скриньку вскривати. А як побачити що скриньку не вскривали перед цим в четвер, середу, вівторок? Я вірю в чесність волонтерів. Але навіщо іншим давати привід для недовіри? І всі чудово знають що в країні діють дуже багато псевдоволонтерів, які нащиваються на цій діяльності. А тут такий привід дають для підозр.
Написав: nina 30.03.2015 - 08:30
Партизан тут дело принципа, как на мой взгляд. Не хотят самообороновцы с мером, который титушек на Майдан отправлял иметь ничего общего. Потому что неизвестно куда отправляются средства собираемые его людьми.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль