Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Афиша, Топ-5 Народна самооборона Ладижина придбала автобус для Захисників України

Народна самооборона Ладижина придбала автобус для Захисників України

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3998_2014-01-31-ucrania.jpg

ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ - АВТОБУС ВІД "НАРОДНОЇ САМООБОРОНИ!!!

Народна самооборона міста Ладижина придбала автобус для Захисників України. Автобус ЛАЗ був придбаний для бійців 53 механізованої бригади власними зусиллями.

У середу, 9 березня, о 8.30, на площі Фонтанів, під Прапором України відбудуться громадські проводи армійців до зони АТО. Освячення військового автобуса і напутнє слово.

Всіх зацікавлених та небайдужих містян запрошують на цю подію.

«Народна самооборона» Ладижина дякує всім ладижинцям, які принесли продукти харчування для наших хлопців!

Як завжди, дякуючи всім - ми кажемо:
- РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!!!!

«Народна самооборона» міста Ладижина
ГО «Ладижинська громадська рада»

8 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 675 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль