Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Афиша, Топ-5 Народна самооборона Ладижина придбала автобус для Захисників України

Народна самооборона Ладижина придбала автобус для Захисників України

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3998_2014-01-31-ucrania.jpg

ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ - АВТОБУС ВІД "НАРОДНОЇ САМООБОРОНИ!!!

Народна самооборона міста Ладижина придбала автобус для Захисників України. Автобус ЛАЗ був придбаний для бійців 53 механізованої бригади власними зусиллями.

У середу, 9 березня, о 8.30, на площі Фонтанів, під Прапором України відбудуться громадські проводи армійців до зони АТО. Освячення військового автобуса і напутнє слово.

Всіх зацікавлених та небайдужих містян запрошують на цю подію.

«Народна самооборона» Ладижина дякує всім ладижинцям, які принесли продукти харчування для наших хлопців!

Як завжди, дякуючи всім - ми кажемо:
- РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!!!!

«Народна самооборона» міста Ладижина
ГО «Ладижинська громадська рада»

8 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 703 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль