Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Народна самооборона Ладижина обурена ганебним вчинком місцевої влади

Народна самооборона Ладижина обурена ганебним вчинком місцевої влади

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7956_img_0554.jpg

Справжнім плювком у душу українських патріотів та наругою над пам’яттю загиблих у зоні АТО Героїв, став червоний прапор оздоблений комуністичною символікою що очолив урочисту ходу присвячену 70-річчю Перемоги у місті Ладижині.

Читайте також: В Ладижині під час святкувань 9 травня місцева влада використовувала радянську символіку

Такий вчинок ладижинських чиновників викликав обурення місцевого громадського формування «Народна самооборона», адже попередньо самооборонівців запевняли – ніякого червоного прапора 9 травня не буде.

Для охорони скандального прапора, організатори урочистостей, в ролі яких виступила місцева влада, виставили вісім кремезних міліціянтів та учасників мерського громадського формування з охорони громадського порядку «Дружина», показавши цим, що є справжньою цінністю для них.

Хоча, більш доречно, було б, подбати про безпеку дітей, які йшли позаду у колоні, адже комуністична пропаганда, у час коли на Сході країни ідуть військові дії з російським агресором, могла викликати провокації з негативними наслідками.

Тож, ладижинські активісти вважають ганебним вчинок місцевої влади, яка вкотре показала своє справжнє обличчя.

7113_img_0555.jpg (138. Kb)4286_img_0562.jpg (116.62 Kb)5436_img_0563.jpg (151.02 Kb)9027_img_0565.jpg (79.96 Kb)0377_img_0564.jpg (129.04 Kb)5926_img_0567.jpg (108.17 Kb)
11 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 615 Коментарів: 3
Написав: OstapBender 11.05.2015 - 19:12
Ще один вЫтеран Стеценко... Підполковник КГБ.. Сидить біля своєї червоної ганчірки. Бридко на це дивитись, воно доноси писало на людей, людей ні за що садило , а тепер його шанують.. Доки це ще буде тривати? Чіє це свято? Алкашів КГБ-шних чи справжніх фронтовиків, на яких нашій владі наплювати?
Давай Ванч, видай щось розумне.
Написав: piatkovskiy 11.05.2015 - 21:48
В цій машині мають право сидіти ті хто боровся з фашизмом й той стяг , який був встановленний над зруйнованим лігвом фашистської Німеччини рейхстагом.
Якщо є ті хто встановлювали там інший прапор, окрім того, що там висів зі сфастикою, то будьласка.
Але поруч зі знаменем Перемоги, мав би бути державний прапор.
Самооборона тут взагалі ні до чого, й її ображеність викликає лише подив. В нас є мер, депутати , чиновники. Вони мають права й обов"язки. А самооборона це лише одна з кількох десятків громадських організацій міста.
А якщо якісь геї чи нудисти образяться, то що йти всім до пам"ятника голими?
Всі кому не подобаеться місцева влада---ідіть на вибори!
Краще самооборона не дозволила депутатам ухвалити рішення про надання допомоги пенсіонерам по мізерних 50 гривень, що дуже схоже на підкуп віборців.
Але що можна зробити в коррумпованій країні, де згортаеться вся демократія й порушуеться право людей з лівими політичними поглядами виходити на майдани під червоним прапором.
Якби не було перемоги не було б ні України , ні АТО, бо всі б розмовляли б на німецькій мові, цілували портрет Фюрера, а якщо щось не так, то Освенціум та крематорій.
Слава солдатам тієї війни, котрі захистили наше право на життя! Вічна память всім загиблим ! Здоров"я всім живим ветеранам!
Написав: lomov 12.05.2015 - 08:46
Символічним є і те, що в машині, біля прокурора і кедебешника, знаходиться голова місцевого осередку КПУ - Козик, колишній міліціянт. Прокурор, кедебешнік і міліціянт - це люди, яким прислуговує кольоровий. Ви говорити про кляузи і доноси кедебешника, але проаналізуйте скільки кляуз і доносів від імені ради організував кольоровий на відомих людей у місті. Складається враження, що саме це і є його роботою.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль