Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Народна самооборона Ладижина обурена ганебним вчинком місцевої влади

Народна самооборона Ладижина обурена ганебним вчинком місцевої влади

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7956_img_0554.jpg

Справжнім плювком у душу українських патріотів та наругою над пам’яттю загиблих у зоні АТО Героїв, став червоний прапор оздоблений комуністичною символікою що очолив урочисту ходу присвячену 70-річчю Перемоги у місті Ладижині.

Читайте також: В Ладижині під час святкувань 9 травня місцева влада використовувала радянську символіку

Такий вчинок ладижинських чиновників викликав обурення місцевого громадського формування «Народна самооборона», адже попередньо самооборонівців запевняли – ніякого червоного прапора 9 травня не буде.

Для охорони скандального прапора, організатори урочистостей, в ролі яких виступила місцева влада, виставили вісім кремезних міліціянтів та учасників мерського громадського формування з охорони громадського порядку «Дружина», показавши цим, що є справжньою цінністю для них.

Хоча, більш доречно, було б, подбати про безпеку дітей, які йшли позаду у колоні, адже комуністична пропаганда, у час коли на Сході країни ідуть військові дії з російським агресором, могла викликати провокації з негативними наслідками.

Тож, ладижинські активісти вважають ганебним вчинок місцевої влади, яка вкотре показала своє справжнє обличчя.

7113_img_0555.jpg (138. Kb)4286_img_0562.jpg (116.62 Kb)5436_img_0563.jpg (151.02 Kb)9027_img_0565.jpg (79.96 Kb)0377_img_0564.jpg (129.04 Kb)5926_img_0567.jpg (108.17 Kb)
11 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 606 Коментарів: 3
Написав: OstapBender 11.05.2015 - 19:12
Ще один вЫтеран Стеценко... Підполковник КГБ.. Сидить біля своєї червоної ганчірки. Бридко на це дивитись, воно доноси писало на людей, людей ні за що садило , а тепер його шанують.. Доки це ще буде тривати? Чіє це свято? Алкашів КГБ-шних чи справжніх фронтовиків, на яких нашій владі наплювати?
Давай Ванч, видай щось розумне.
Написав: piatkovskiy 11.05.2015 - 21:48
В цій машині мають право сидіти ті хто боровся з фашизмом й той стяг , який був встановленний над зруйнованим лігвом фашистської Німеччини рейхстагом.
Якщо є ті хто встановлювали там інший прапор, окрім того, що там висів зі сфастикою, то будьласка.
Але поруч зі знаменем Перемоги, мав би бути державний прапор.
Самооборона тут взагалі ні до чого, й її ображеність викликає лише подив. В нас є мер, депутати , чиновники. Вони мають права й обов"язки. А самооборона це лише одна з кількох десятків громадських організацій міста.
А якщо якісь геї чи нудисти образяться, то що йти всім до пам"ятника голими?
Всі кому не подобаеться місцева влада---ідіть на вибори!
Краще самооборона не дозволила депутатам ухвалити рішення про надання допомоги пенсіонерам по мізерних 50 гривень, що дуже схоже на підкуп віборців.
Але що можна зробити в коррумпованій країні, де згортаеться вся демократія й порушуеться право людей з лівими політичними поглядами виходити на майдани під червоним прапором.
Якби не було перемоги не було б ні України , ні АТО, бо всі б розмовляли б на німецькій мові, цілували портрет Фюрера, а якщо щось не так, то Освенціум та крематорій.
Слава солдатам тієї війни, котрі захистили наше право на життя! Вічна память всім загиблим ! Здоров"я всім живим ветеранам!
Написав: lomov 12.05.2015 - 08:46
Символічним є і те, що в машині, біля прокурора і кедебешника, знаходиться голова місцевого осередку КПУ - Козик, колишній міліціянт. Прокурор, кедебешнік і міліціянт - це люди, яким прислуговує кольоровий. Ви говорити про кляузи і доноси кедебешника, але проаналізуйте скільки кляуз і доносів від імені ради організував кольоровий на відомих людей у місті. Складається враження, що саме це і є його роботою.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль