Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство «Народна самооборона» Ладижина більше не збиратиме гроші для вояків АТО

«Народна самооборона» Ладижина більше не збиратиме гроші для вояків АТО

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3079_1965501_4320980736999_65391613605514018_o.jpg

Громадське Формування "Народна Самооборона" у м.Ладижин протягом листопада місяця вилучило всі ємності для благодійних внесків, а саме банки-скрині «ПІДТРИМАЙ БОРОТЬБУ НА СХОДІ» у мережі магазинів міста та АПТЕК. Припиняють самооборонівці і збір коштів для військових АТО на місцевому ринку.

Причиною такого кроку стало проведення інвентаризації та аналіз дієвості громадського формування. Крім того, в країні криза, а більшість волонтерських рухів виконують свою діяльність за кошти зібрані у простих людей. Природно, що і населення країни, яке подекуди знаходиться на межі виживання, не має змоги постійно давати на пожертви. Всього за пів року сума зібраних грошових коштів склала МЕРЕЖА МАГАЗИНІВ - 2313,75.
АПТЕКИ міста - 800,56.

Втім, якщо у подальшому виникне потреба повернутися до збору коштів для вояків, ємності для збору коштів будуть повернуті до магазинів, про що населення буде повідомлене через засоби масової інформації.

Як запевняють члени самооборони, волонтерську діяльність вони будуть продовжувати. Тому, всім бажаючим допомогти учасникам АТО та мобілізованим радять звертатись на номер «Народної Самооборони» - 068-706-60-26, чи завітати на збори, які відбуваються щоп'ятниці, о 19:00, в приміщені штабу Ладижинського громадського формування "Народна Самооборона".

Громадське формування «Народна самооборона» міста Ладижина дякує всім хто надавав допомогу українській армії. Всього за пів року сума зібраних грошових коштів склала МЕРЕЖА МАГАЗИНІВ - 2313,75. АПТЕКИ міста - 800,56.

Перемога буде за нами – впевнені волонтери. Слава Україні!

28 листопада 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 554 Коментарів: 1
Написав: balakuchy.duren 28.11.2015 - 13:36
Народу надоїло годувати олігархів-злодіїв, які обкрадають своїх же захисників, ось не жертвують.
Для того, щоб чиновникам повисити зарплату, то гроші є, а щоб одіти і нагодувати тих, хто мерзне в окопах і кого вбивають ні за що і ні про що - немає.
Хоч один синок народних депутатів воює? І не діждетесь!
Дорогі волонтери! Якби ви не збирали гроші, то може уже давно б і війна закінчилась, бо голодні хлопці просто повернули б свої автомати на Верховну зРАДУ і Президента, який по вуха в їхній крові.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль