Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство «Народна самооборона» Ладижина більше не збиратиме гроші для вояків АТО

«Народна самооборона» Ладижина більше не збиратиме гроші для вояків АТО

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3079_1965501_4320980736999_65391613605514018_o.jpg

Громадське Формування "Народна Самооборона" у м.Ладижин протягом листопада місяця вилучило всі ємності для благодійних внесків, а саме банки-скрині «ПІДТРИМАЙ БОРОТЬБУ НА СХОДІ» у мережі магазинів міста та АПТЕК. Припиняють самооборонівці і збір коштів для військових АТО на місцевому ринку.

Причиною такого кроку стало проведення інвентаризації та аналіз дієвості громадського формування. Крім того, в країні криза, а більшість волонтерських рухів виконують свою діяльність за кошти зібрані у простих людей. Природно, що і населення країни, яке подекуди знаходиться на межі виживання, не має змоги постійно давати на пожертви. Всього за пів року сума зібраних грошових коштів склала МЕРЕЖА МАГАЗИНІВ - 2313,75.
АПТЕКИ міста - 800,56.

Втім, якщо у подальшому виникне потреба повернутися до збору коштів для вояків, ємності для збору коштів будуть повернуті до магазинів, про що населення буде повідомлене через засоби масової інформації.

Як запевняють члени самооборони, волонтерську діяльність вони будуть продовжувати. Тому, всім бажаючим допомогти учасникам АТО та мобілізованим радять звертатись на номер «Народної Самооборони» - 068-706-60-26, чи завітати на збори, які відбуваються щоп'ятниці, о 19:00, в приміщені штабу Ладижинського громадського формування "Народна Самооборона".

Громадське формування «Народна самооборона» міста Ладижина дякує всім хто надавав допомогу українській армії. Всього за пів року сума зібраних грошових коштів склала МЕРЕЖА МАГАЗИНІВ - 2313,75. АПТЕКИ міста - 800,56.

Перемога буде за нами – впевнені волонтери. Слава Україні!

28 листопада 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 547 Коментарів: 1
Написав: balakuchy.duren 28.11.2015 - 13:36
Народу надоїло годувати олігархів-злодіїв, які обкрадають своїх же захисників, ось не жертвують.
Для того, щоб чиновникам повисити зарплату, то гроші є, а щоб одіти і нагодувати тих, хто мерзне в окопах і кого вбивають ні за що і ні про що - немає.
Хоч один синок народних депутатів воює? І не діждетесь!
Дорогі волонтери! Якби ви не збирали гроші, то може уже давно б і війна закінчилась, бо голодні хлопці просто повернули б свої автомати на Верховну зРАДУ і Президента, який по вуха в їхній крові.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль