Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Надзвичайний стан в Ладижині протривав рівно добу

Надзвичайний стан в Ладижині протривав рівно добу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0836_kfl.jpg

Як ми вже повідомляли, в понеділок, 17 серпня, міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев, видав розпорядження про оголошення у місті надзвичайного стану.

До такого рішення Валерія Коломєйцева спонукала надзвичайна ситуація, яка виникла у зв’язку із викидом у повітря великої кількості сажі котельнею Ладижинського спиртзаводу ( ДП "ЕКСТРА").

Але, вже 18 серпня, міський голова видав нове розпорядження згідно якого надзвичайний стан у місті було скасовано.

«Розпорядженням начальника цивільного захисту, міського голови м. Ладижин Коломєйцева В.І. відмінено у місті Ладижин надзвичайний стан щодо ситуації, яка склалась на ДП «Ладижинський завод «Екстра» ДАК Украмедпром», - йдеться у повідомленні Ладижинської міської ради.
18 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 477 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль