Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Надзвичайний стан в Ладижині протривав рівно добу

Надзвичайний стан в Ладижині протривав рівно добу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0836_kfl.jpg

Як ми вже повідомляли, в понеділок, 17 серпня, міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев, видав розпорядження про оголошення у місті надзвичайного стану.

До такого рішення Валерія Коломєйцева спонукала надзвичайна ситуація, яка виникла у зв’язку із викидом у повітря великої кількості сажі котельнею Ладижинського спиртзаводу ( ДП "ЕКСТРА").

Але, вже 18 серпня, міський голова видав нове розпорядження згідно якого надзвичайний стан у місті було скасовано.

«Розпорядженням начальника цивільного захисту, міського голови м. Ладижин Коломєйцева В.І. відмінено у місті Ладижин надзвичайний стан щодо ситуації, яка склалась на ДП «Ладижинський завод «Екстра» ДАК Украмедпром», - йдеться у повідомленні Ладижинської міської ради.
18 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 532 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль