Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Нацбанк випустив нову 20-гривневу купюру

Нацбанк випустив нову 20-гривневу купюру

26 серпня Національний банк України презентував пам'ятні банкноти номінальною вартістю 20 гривень, присвячені 160-річчю від дня народження видатного українського письменника Івана Франка. Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

Пам'ятні банкноти вводяться в обіг з 1 вересня 2016 року, їх тираж складе 1 мільйон. Папір для пам'ятної банкноти була проведена з додаванням українського льону, що дозволило зменшити витрати на її виготовлення і додати банкноті міцності.

На банкноті введені нові оптико-змінні елементи захисту: «Віконна» захисна стрічка з ефектом руху фонових зображень; елемент SPARK, поступово змінює колір при зміні кута нахилу банкноти.

У центральній частині на лицьовому боці пам'ятної банкноти розміщено портрет Івана Франка; основним елементом дизайну зворотного боку пам'ятної банкноти залишено зображення будівлі Львівського оперного театру.

Пам'ятна банкнота має переважаючий зелений колір і тонований під цей колір банкнотну папір.

20 тисяч примірників цих пам'ятних банкнот будуть упаковані в сувенірні конверти і реалізовані регіональними представництвами Національного банку України за ціною 31 грн. Вартість інших пам'ятних банкнот складе 27 гривень.

8785_139b9e6-111111111111-original.jpg (98.94 Kb)
30 серпня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 375 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль