Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада На Вінниччину з робочим візитом прибув командувач Національної гвардії України

На Вінниччину з робочим візитом прибув командувач Національної гвардії України


Сьогодні, 6 квітня, з робочим візитом на Вінниччину прибув командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров. Очільник військового формування зустрівся з головою обласної державної адміністрації Валерієм Коровієм та головою обласної Ради Анатолієм Олійником, аби представити керівникам області начальника управління Західного оперативного командування, до зони відповідальності якого належить і Вінницький регіон, – Володимира Івановича Гордійчука. Про це повідомляють у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Відрекомендувавши учасникам зустрічі керівника управління, Юрій Аллеров обговорив з очільниками Вінниччини перспективи подальшої співпраці у забезпеченні безпеки й правопорядку на території області.

У ході зустрічі голова облдержадміністрації Валерій Коровій інформував командувача Нацгвардії про суспільно-політичну ситуацію в області та заходи, що здійснюються в регіоні з питань територіальної оборони.

Керівник ОДА, зокрема, відзначив, що кілька днів тому на Вінниччині завершено проведення командно-штабних навчань, участь у яких взяли 465 військовозобов’язаних з усіх районів області. Він також повідомив про заходи, вжиті на посилення південних кордонів регіону, та інформував про співпрацю органів виконавчої влади з дислокованими на території області підрозділами Національної гвардії України: військовими частинами 3008 та 3028 «Ягуар».

2296_29.jpg (78.86 Kb)6784_12.jpg (85.98 Kb)9288_44.jpg (87.87 Kb)
6 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 449 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль