Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство На Вінниччині журналістам забезпечать вільний доступ до комунальних підприємств

На Вінниччині журналістам забезпечать вільний доступ до комунальних підприємств

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/62_62880.jpg

Під час пленарного засідання 7-ї сесії 7-го скликання голова обласної Ради Анатолій Олійник повідомив, що усі керівники комунальних підприємств області отримають офіційні листи-доручення з проханням забезпечити вільний доступ журналістів до установ. Про це йдеться на офіційному сайті Вінницької ОДА.

- Кожен керівник комунального підприємства отримає протокольне доручення про доступ журналістів до комунальних закладів з нагадуванням про законодавство, яке забезпечує доступ журналістів до інформації, якщо це не передбачає іншого, - наголосив Анатолій Дмитрович.

Довідка:

Журналістську діяльність в Україні регламентують такі нормативно-правові акти: ст. 34 Конституції України, ст. 35 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації». З 2015 року діє Закон України №421-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій законної професійної діяльності журналістів", де йдеться про посилення відповідальності за перешкоджання професійній діяльності журналістів. Ним встановлена кримінальна відповідальність за погрозу або насильство щодо журналіста, за умисне знищення або пошкодження майна журналіста.

5 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 384 Коментарів: 3
Написав: OstapBender 5.07.2016 - 11:16
було б не погано перевірити роботу наших комунальних підприємств
Написав: Arhip 5.07.2016 - 14:24
Це стосується комуналньих підприємств підпорядкованих обласній раді, тому наші комунальні підприємства наврят чи можна буде перевірити.
Написав: OstapBender 5.07.2016 - 14:49
Arhip, нашим закони не писані. У них є свій фюрер, вони слухають тільки його

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль