Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство На Вінниччині журналістам забезпечать вільний доступ до комунальних підприємств

На Вінниччині журналістам забезпечать вільний доступ до комунальних підприємств

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/62_62880.jpg

Під час пленарного засідання 7-ї сесії 7-го скликання голова обласної Ради Анатолій Олійник повідомив, що усі керівники комунальних підприємств області отримають офіційні листи-доручення з проханням забезпечити вільний доступ журналістів до установ. Про це йдеться на офіційному сайті Вінницької ОДА.

- Кожен керівник комунального підприємства отримає протокольне доручення про доступ журналістів до комунальних закладів з нагадуванням про законодавство, яке забезпечує доступ журналістів до інформації, якщо це не передбачає іншого, - наголосив Анатолій Дмитрович.

Довідка:

Журналістську діяльність в Україні регламентують такі нормативно-правові акти: ст. 34 Конституції України, ст. 35 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації». З 2015 року діє Закон України №421-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій законної професійної діяльності журналістів", де йдеться про посилення відповідальності за перешкоджання професійній діяльності журналістів. Ним встановлена кримінальна відповідальність за погрозу або насильство щодо журналіста, за умисне знищення або пошкодження майна журналіста.

5 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 312 Коментарів: 3
Написав: OstapBender 5.07.2016 - 11:16
було б не погано перевірити роботу наших комунальних підприємств
Написав: Arhip 5.07.2016 - 14:24
Це стосується комуналньих підприємств підпорядкованих обласній раді, тому наші комунальні підприємства наврят чи можна буде перевірити.
Написав: OstapBender 5.07.2016 - 14:49
Arhip, нашим закони не писані. У них є свій фюрер, вони слухають тільки його

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль