Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство На Вінниччині журналістам забезпечать вільний доступ до комунальних підприємств

На Вінниччині журналістам забезпечать вільний доступ до комунальних підприємств

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/62_62880.jpg

Під час пленарного засідання 7-ї сесії 7-го скликання голова обласної Ради Анатолій Олійник повідомив, що усі керівники комунальних підприємств області отримають офіційні листи-доручення з проханням забезпечити вільний доступ журналістів до установ. Про це йдеться на офіційному сайті Вінницької ОДА.

- Кожен керівник комунального підприємства отримає протокольне доручення про доступ журналістів до комунальних закладів з нагадуванням про законодавство, яке забезпечує доступ журналістів до інформації, якщо це не передбачає іншого, - наголосив Анатолій Дмитрович.

Довідка:

Журналістську діяльність в Україні регламентують такі нормативно-правові акти: ст. 34 Конституції України, ст. 35 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації». З 2015 року діє Закон України №421-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій законної професійної діяльності журналістів", де йдеться про посилення відповідальності за перешкоджання професійній діяльності журналістів. Ним встановлена кримінальна відповідальність за погрозу або насильство щодо журналіста, за умисне знищення або пошкодження майна журналіста.

5 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 391 Коментарів: 3
Написав: OstapBender 5.07.2016 - 11:16
було б не погано перевірити роботу наших комунальних підприємств
Написав: Arhip 5.07.2016 - 14:24
Це стосується комуналньих підприємств підпорядкованих обласній раді, тому наші комунальні підприємства наврят чи можна буде перевірити.
Написав: OstapBender 5.07.2016 - 14:49
Arhip, нашим закони не писані. У них є свій фюрер, вони слухають тільки його

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль