Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка На Вінниччині відкриють 26 бюро правової допомоги

На Вінниччині відкриють 26 бюро правової допомоги


сроказань.com

19 серпня у Вінниці, в приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, відбулося засідання «круглого столу» щодо відкриття в області 26 бюро правової допомоги. Захід мав на меті обговорити різноманітні аспекти щодо відкриття бюро правової допомоги та співпраці з громадськими організаціями області. У роботі «круглого столу» взяли участь працівники Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги, Вінницького міського центру з надання безоплатної правової допомоги, громадські активісти. Захід був організований Регіональним центром з надання безоплатної правової допомоги у Вінницькій області.

Спікерами засідання виступили Світлана Маліновська, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області; Лариса Пікановська, директор Вінницького місцевого центру з надання БВПД; Юрій Зиков, голова ГО “Спільна справа”; Анатолій Загляда, голова громадської організації «Полум'я надії»;Євген Козлов, голова громадської організації «Консультаційно-інформаційний центр для сім’ї, дітей та молоді»; Олександр Кожуховський - заступник голови громадської організації «Філософія Серця»

У ході дискусії спікери зазначили, що основними напрямками діяльності правових бюро, які розпочнуть працювати з 1 вересня,є активне правопросвітництво на рівні кожної територіальної громади; забезпечення доступу до вторинної правової допомоги, забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства Юстиції України, надання безоплатної первинної правової допомоги – правової інформації та консультацій.

Цього питання торкнулася під час свого виступу Лариса Пікановська, котра розповіла присутнім про діяльність Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Світлана Маліновська наголосила, що за своїм статусом бюро правової допомоги є структурними підрозділами 4 місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що вже функціонують у області. Повне ресурсне забезпечення бюро здійснюється за рахунок частини ресурсів, зекономлених в результаті ліквідаціїуправлінь юстиції районного та міського рівня без необхідності виділення додаткових ресурсів з державного бюджету. За своїм складом бюро є децентралізованим пулом юристів-практиків, які надають безкоштовні правові консультації.

У Вінницькій області громадяни, які потребують безоплатної вторинної правової допомоги можуть звертатися за такими адресами:

м. Вінниця – вул. Порика, 29;

м. Гайсин – 2-й провулок Кропоткіна, 2;

м. Козятин – пров. Кондрацького, 1а;

смт. Томашпіль – вул. І.Гаврилюка, 26.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.
22 серпня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 378 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль