Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка На Вінниччині відкриють 26 бюро правової допомоги

На Вінниччині відкриють 26 бюро правової допомоги


сроказань.com

19 серпня у Вінниці, в приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, відбулося засідання «круглого столу» щодо відкриття в області 26 бюро правової допомоги. Захід мав на меті обговорити різноманітні аспекти щодо відкриття бюро правової допомоги та співпраці з громадськими організаціями області. У роботі «круглого столу» взяли участь працівники Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги, Вінницького міського центру з надання безоплатної правової допомоги, громадські активісти. Захід був організований Регіональним центром з надання безоплатної правової допомоги у Вінницькій області.

Спікерами засідання виступили Світлана Маліновська, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області; Лариса Пікановська, директор Вінницького місцевого центру з надання БВПД; Юрій Зиков, голова ГО “Спільна справа”; Анатолій Загляда, голова громадської організації «Полум'я надії»;Євген Козлов, голова громадської організації «Консультаційно-інформаційний центр для сім’ї, дітей та молоді»; Олександр Кожуховський - заступник голови громадської організації «Філософія Серця»

У ході дискусії спікери зазначили, що основними напрямками діяльності правових бюро, які розпочнуть працювати з 1 вересня,є активне правопросвітництво на рівні кожної територіальної громади; забезпечення доступу до вторинної правової допомоги, забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства Юстиції України, надання безоплатної первинної правової допомоги – правової інформації та консультацій.

Цього питання торкнулася під час свого виступу Лариса Пікановська, котра розповіла присутнім про діяльність Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Світлана Маліновська наголосила, що за своїм статусом бюро правової допомоги є структурними підрозділами 4 місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що вже функціонують у області. Повне ресурсне забезпечення бюро здійснюється за рахунок частини ресурсів, зекономлених в результаті ліквідаціїуправлінь юстиції районного та міського рівня без необхідності виділення додаткових ресурсів з державного бюджету. За своїм складом бюро є децентралізованим пулом юристів-практиків, які надають безкоштовні правові консультації.

У Вінницькій області громадяни, які потребують безоплатної вторинної правової допомоги можуть звертатися за такими адресами:

м. Вінниця – вул. Порика, 29;

м. Гайсин – 2-й провулок Кропоткіна, 2;

м. Козятин – пров. Кондрацького, 1а;

смт. Томашпіль – вул. І.Гаврилюка, 26.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.
22 серпня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 317 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль