Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство На Вінниччині стартує акція на підтримку офіційного працевлаштування

На Вінниччині стартує акція на підтримку офіційного працевлаштування

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6417_2.jpg

З метою посилення роботи щодо легалізації заробітної плати, головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області ініціює місячну акцію "Молодь Вінниччини ЗА легальну заробітну плату".


Про це в ході прес-конференції повідомили начальник відомства Олена Корчака та голова Молодіжної ради Вінницької міської ради Дмитро Мира.

Дмитро Мира, зокрема, наголосив, що до акції, яка стартує 1 лютого, буде максимально залучатись студентська та учнівська молодь: «Ми будемо діяти модернізовано, щоб молодь усвідомлювала суть акції – шукати потрібно робоче місце, яке буде офіційним, навіть якщо пошуки роботи займуть більше часу».
Організаторами передбачено протягом всього місяця, поки триватиме акція, "Молодь Вінниччини ЗА легальну заробітну плату" проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної кампанії серед молоді, підприємств, громадських організацій та установ.

"У солідарній системі єдиним джерелом збільшення розміру пенсії є легалізація заробітної плати та викорінення тіньової економіки. Більшість громадян розуміють цей факт лише, коли особисто звертаються до фонду із заявою про призначення пенсії. Однак на цьому етапі щось змінити вже неможливо. Кожен громадянин несе особисту відповідальність як за своє майбутнє, так і за власне пенсійне забезпечення. В межах акції актуальність проблеми офіційного працевлаштування буде висвітлена з використанням сучасних методів та форм роботи. Зокрема, залучення молоді до проведення флешмобів, круглих столів за участю соціальних партнерів (ДФС, установи соціального захисту громадян, громадські організації/об’єднання)", - зазначила Олена Корчака.

Посадовець також розповіла, що за даними обласного управління статистики, станом на 01.01.2016 року у Вінницькій області проживає 1 млн 603 тис. осіб. З них 332,7 тис. осіб є застрахованими (працюючими), що складає майже 21% від загальної чисельності населення. Водночас частка пенсіонерів становить понад 30% (495,9 осіб).

Середній розмір заробітної плати в області на кінець листопада минулого року становив понад 3300 тис. грн, а середній розмір пенсійної виплати станом на 1 січня цього року – 1460, 88 тис. грн.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
28 січень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 394 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль