Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство На Вінниччині стартує акція на підтримку офіційного працевлаштування

На Вінниччині стартує акція на підтримку офіційного працевлаштування

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6417_2.jpg

З метою посилення роботи щодо легалізації заробітної плати, головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області ініціює місячну акцію "Молодь Вінниччини ЗА легальну заробітну плату".


Про це в ході прес-конференції повідомили начальник відомства Олена Корчака та голова Молодіжної ради Вінницької міської ради Дмитро Мира.

Дмитро Мира, зокрема, наголосив, що до акції, яка стартує 1 лютого, буде максимально залучатись студентська та учнівська молодь: «Ми будемо діяти модернізовано, щоб молодь усвідомлювала суть акції – шукати потрібно робоче місце, яке буде офіційним, навіть якщо пошуки роботи займуть більше часу».
Організаторами передбачено протягом всього місяця, поки триватиме акція, "Молодь Вінниччини ЗА легальну заробітну плату" проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної кампанії серед молоді, підприємств, громадських організацій та установ.

"У солідарній системі єдиним джерелом збільшення розміру пенсії є легалізація заробітної плати та викорінення тіньової економіки. Більшість громадян розуміють цей факт лише, коли особисто звертаються до фонду із заявою про призначення пенсії. Однак на цьому етапі щось змінити вже неможливо. Кожен громадянин несе особисту відповідальність як за своє майбутнє, так і за власне пенсійне забезпечення. В межах акції актуальність проблеми офіційного працевлаштування буде висвітлена з використанням сучасних методів та форм роботи. Зокрема, залучення молоді до проведення флешмобів, круглих столів за участю соціальних партнерів (ДФС, установи соціального захисту громадян, громадські організації/об’єднання)", - зазначила Олена Корчака.

Посадовець також розповіла, що за даними обласного управління статистики, станом на 01.01.2016 року у Вінницькій області проживає 1 млн 603 тис. осіб. З них 332,7 тис. осіб є застрахованими (працюючими), що складає майже 21% від загальної чисельності населення. Водночас частка пенсіонерів становить понад 30% (495,9 осіб).

Середній розмір заробітної плати в області на кінець листопада минулого року становив понад 3300 тис. грн, а середній розмір пенсійної виплати станом на 1 січня цього року – 1460, 88 тис. грн.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
28 січень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 388 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль