Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство На Вінниччині стартує 2-гий етап конкурсу проекту „Сприяння розвитку соціальної інфраструктури”

На Вінниччині стартує 2-гий етап конкурсу проекту „Сприяння розвитку соціальної інфраструктури”

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8944_vinni.jpg
Вінниччина залишається найбільш привабливим для інвестицій регіоном країни та надійним партнером вітчизняних та міжнародних партнерів, повідомляє Вінницька Обласна Державна Адміністрація.

- Така тенденція зберігатиметься й надалі - наголосив голова облдержадміністрації Анатолій Олійник під час наради з представниками Українського фонду соціальних інвестицій, головами районних рад та державних адміністрацій Вінниччини з питання впровадження 2-го етапу конкурсу проекту „Сприяння розвитку соціальної інфраструктури”.
- Вінниччина відкриває чергову сторінку, щодо залучення інвестицій. Представники Українського фонду соціальних інвестицій виявили бажання продовжити співпрацю з нашим регіоном, більше того, розширити географію районів, де реалізовуватимуться проекти за кошти німецьких донорів, – зазначив Анатолій Олійник.
В ході зібрання директор Львівського регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Сергій Шигірт розповів присутнім, що організація планує оголосити з 10 вересня 2014 року додатковий конкурс для громад Вінниччини на участь у проекті «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури».
- Зважаючи на те, що ситуація в Україні надзвичайно складна і на соціальний напрямок коштів не вистачає, ми вирішили розширити свою роботу у Вінницькій області і вийти за межі тих районів, де раніше працювали. – зауважив Сергій Шигірт. - У рамках Проекту планується впровадження мікропроектів на рівні громад сіл та міст обласного значення (до 50 тис. населення).
Серед інших, у список міст, які можуть взяти участь у конкурсі, потрапив і Ладижин. Сергій Шигірт також додав, що фінансування проекту здійснюється за рахунок гранту Уряду Німеччини через німецький банк розвитку KfW. Однак німецька сторона надає 80% вартості мікропроектів, 20 відсотків має вкласти громада, де реалізуватиметься проект.
Участь громад у Проекті полягатиме у реалізації мікропроектів на базі об’єктів соціальної сфери: шкіл; дитячих садків; амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів; будинків культури, клубів, бібліотек; водогонів. Також передбачається проведення ремонтно-будівельних робіт, придбання обладнання, проведення навчання та консультаційних послуг для громад.
Однією з умов, після завершення мікропроектів всі об’єкти мають обов’язково функціонувати.
Для участі у конкурсі мікропроектів кожна громада має виконати наступні вимоги:
• об’єкт соціальної сфери, що пропонується для участі у конкурсі має бути обраним загальними зборами громади;
• оцінена вартість мікропроекту має бути орієнтовно 500 000 грн. - 2 000 000 грн.;
• громадою, на підтвердження реальності технічного рішення, надана проектно-кошторисна документація, погоджена УФСІ та затверджена згідно вимог діючого законодавства;
• мікропроект повинен мати істотний позитивний вплив на енергозбереження. Економія енергії по кожному мікропроекту має скласти не менше 20%. Перевагу матимуть мікропроекти, які містять комплексні рішення з питань енергозбереження.
• є гарантії забезпечення життєздатності об’єкту не менше 15 років.

До речі, Український фонд соціальних інвестицій прийматиме на розгляд проекти до 10 жовтня 2014 року.
4 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 450 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль