Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство На Вінниччині стартує 2-гий етап конкурсу проекту „Сприяння розвитку соціальної інфраструктури”

На Вінниччині стартує 2-гий етап конкурсу проекту „Сприяння розвитку соціальної інфраструктури”

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8944_vinni.jpg
Вінниччина залишається найбільш привабливим для інвестицій регіоном країни та надійним партнером вітчизняних та міжнародних партнерів, повідомляє Вінницька Обласна Державна Адміністрація.

- Така тенденція зберігатиметься й надалі - наголосив голова облдержадміністрації Анатолій Олійник під час наради з представниками Українського фонду соціальних інвестицій, головами районних рад та державних адміністрацій Вінниччини з питання впровадження 2-го етапу конкурсу проекту „Сприяння розвитку соціальної інфраструктури”.
- Вінниччина відкриває чергову сторінку, щодо залучення інвестицій. Представники Українського фонду соціальних інвестицій виявили бажання продовжити співпрацю з нашим регіоном, більше того, розширити географію районів, де реалізовуватимуться проекти за кошти німецьких донорів, – зазначив Анатолій Олійник.
В ході зібрання директор Львівського регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Сергій Шигірт розповів присутнім, що організація планує оголосити з 10 вересня 2014 року додатковий конкурс для громад Вінниччини на участь у проекті «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури».
- Зважаючи на те, що ситуація в Україні надзвичайно складна і на соціальний напрямок коштів не вистачає, ми вирішили розширити свою роботу у Вінницькій області і вийти за межі тих районів, де раніше працювали. – зауважив Сергій Шигірт. - У рамках Проекту планується впровадження мікропроектів на рівні громад сіл та міст обласного значення (до 50 тис. населення).
Серед інших, у список міст, які можуть взяти участь у конкурсі, потрапив і Ладижин. Сергій Шигірт також додав, що фінансування проекту здійснюється за рахунок гранту Уряду Німеччини через німецький банк розвитку KfW. Однак німецька сторона надає 80% вартості мікропроектів, 20 відсотків має вкласти громада, де реалізуватиметься проект.
Участь громад у Проекті полягатиме у реалізації мікропроектів на базі об’єктів соціальної сфери: шкіл; дитячих садків; амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів; будинків культури, клубів, бібліотек; водогонів. Також передбачається проведення ремонтно-будівельних робіт, придбання обладнання, проведення навчання та консультаційних послуг для громад.
Однією з умов, після завершення мікропроектів всі об’єкти мають обов’язково функціонувати.
Для участі у конкурсі мікропроектів кожна громада має виконати наступні вимоги:
• об’єкт соціальної сфери, що пропонується для участі у конкурсі має бути обраним загальними зборами громади;
• оцінена вартість мікропроекту має бути орієнтовно 500 000 грн. - 2 000 000 грн.;
• громадою, на підтвердження реальності технічного рішення, надана проектно-кошторисна документація, погоджена УФСІ та затверджена згідно вимог діючого законодавства;
• мікропроект повинен мати істотний позитивний вплив на енергозбереження. Економія енергії по кожному мікропроекту має скласти не менше 20%. Перевагу матимуть мікропроекти, які містять комплексні рішення з питань енергозбереження.
• є гарантії забезпечення життєздатності об’єкту не менше 15 років.

До речі, Український фонд соціальних інвестицій прийматиме на розгляд проекти до 10 жовтня 2014 року.
4 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 439 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль