Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка, Культура На Вінниччині оздоровлено майже 27 тисяч дітей

На Вінниччині оздоровлено майже 27 тисяч дітей

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2306_img_6227.jpg

Про це, під час апаратної наради повідомила заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Людмила Каратаєва.

«Протягом цієї літньої оздоровчої кампанії планується забезпечити оздоровчими та відпочинковими послугами понад 85 тисяч дітей – це 50% від загальної кількості дітей шкільного віку, з них майже 76 тисяч – діти пільгових категорій: діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування та діти, загиблих учасників АТО», - повідомила посадовець.

За словами Людмили Каратаєвої станом на 1 липня 2016 року оздоровчими та відпочинковими послугами охоплено 26 632 дитини, що становить 33% від запланованого. Першочергова увага приділяється оздоровленню дітей-сиріт, дітей з багатодітних сімей, дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків, дітей учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб. Наразі в оздоровчих закладах перебувають усі 32 дитини загиблих учасників АТО шкільного віку. Більше однієї тисячі дітей, батьки яких беруть, або брали участь в АТО та 452 дитини з числа внутрішньо переміщених осіб охоплені відпочинковими та оздоровчими послугами.

«Основні джерела фінансування оздоровчої кампанії, це кошти обласного, районних, міських бюджетів, бюджетів сільських та селищних рад. Залучені також кошти профспілок, установ, підприємств, організацій. За оперативними даними із бюджетів районних, міських, сільських та селищних рад на зазначені вище заходи виділено більше 18 млн грн», - повідомила Людмила Каратаєва.

«Крім того, 2 серпня 2016 року відбудеться процедура розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю 270 путівок на відпочинок на залишок коштів. Таким чином, послугами оздоровлення та відпочинку буде охоплено на 30% більше дітей, ніж у 2015 році» - підкреслила заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики.

Підсумовуючи доповідь Людмила Каратаєва відмітила, що з 10 по 30 червня оздоровлено 305 дітей, а з 9 по 29 липня на оздоровленні перебувають 315 дітей. В цьому році працює 198 таборів з денним перебуванням, в яких відпочило понад 19 тисяч дітей. В області продовжують оздоровлювати дітей 16 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку. Станом на 15 липня в них триває друга зміна. Протягом першої зміни в таборах оздоровлено 3 245 дітей. Крім того, на кінець липня – початок серпня заплановано роботу трьох наметових таборів потужністю 350 місць, які функціонуватимуть за фінансової підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики.

18 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 366 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль