Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка, Культура На Вінниччині оздоровлено майже 27 тисяч дітей

На Вінниччині оздоровлено майже 27 тисяч дітей

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2306_img_6227.jpg

Про це, під час апаратної наради повідомила заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Людмила Каратаєва.

«Протягом цієї літньої оздоровчої кампанії планується забезпечити оздоровчими та відпочинковими послугами понад 85 тисяч дітей – це 50% від загальної кількості дітей шкільного віку, з них майже 76 тисяч – діти пільгових категорій: діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування та діти, загиблих учасників АТО», - повідомила посадовець.

За словами Людмили Каратаєвої станом на 1 липня 2016 року оздоровчими та відпочинковими послугами охоплено 26 632 дитини, що становить 33% від запланованого. Першочергова увага приділяється оздоровленню дітей-сиріт, дітей з багатодітних сімей, дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків, дітей учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб. Наразі в оздоровчих закладах перебувають усі 32 дитини загиблих учасників АТО шкільного віку. Більше однієї тисячі дітей, батьки яких беруть, або брали участь в АТО та 452 дитини з числа внутрішньо переміщених осіб охоплені відпочинковими та оздоровчими послугами.

«Основні джерела фінансування оздоровчої кампанії, це кошти обласного, районних, міських бюджетів, бюджетів сільських та селищних рад. Залучені також кошти профспілок, установ, підприємств, організацій. За оперативними даними із бюджетів районних, міських, сільських та селищних рад на зазначені вище заходи виділено більше 18 млн грн», - повідомила Людмила Каратаєва.

«Крім того, 2 серпня 2016 року відбудеться процедура розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю 270 путівок на відпочинок на залишок коштів. Таким чином, послугами оздоровлення та відпочинку буде охоплено на 30% більше дітей, ніж у 2015 році» - підкреслила заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики.

Підсумовуючи доповідь Людмила Каратаєва відмітила, що з 10 по 30 червня оздоровлено 305 дітей, а з 9 по 29 липня на оздоровленні перебувають 315 дітей. В цьому році працює 198 таборів з денним перебуванням, в яких відпочило понад 19 тисяч дітей. В області продовжують оздоровлювати дітей 16 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку. Станом на 15 липня в них триває друга зміна. Протягом першої зміни в таборах оздоровлено 3 245 дітей. Крім того, на кінець липня – початок серпня заплановано роботу трьох наметових таборів потужністю 350 місць, які функціонуватимуть за фінансової підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики.

18 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 353 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль