Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство На Вінниччині мобілізують 2,5 тисяч чоловіків та жінок

На Вінниччині мобілізують 2,5 тисяч чоловіків та жінок

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6890_ato.jpg

З Вінницької області під час четвертої черги часткової мобілізації до армії призвуть 2,5 тисячі військовозобов’язаних - чоловіків і жінок, які мають військово-облікові спеціальності. Про це 21 січня, розповів тимчасово виконуючий обов’язки обласного військового комісара Олег Кислюк, пишуть 20 хвилин

За його словами, четверта черга мобілізації, яка почалася цього тижня, відбудеться в три хвилі. Перша хвиля триватиме 90 діб. Друга та тертя – протягом квітня та червня, відповідно.

Під час цієї мобілізації планується з Вінницької області призвати 2,5 тисячі військовозобов’язаних, потрібних армії спеціальностей. А всього на обліку людей, яких можна призвати, набереться 100 тисяч.

Полковник Кислюк також сказав, що потреба є і в командирах, тому з резерву мобілізують приблизно 150 офіцерів запасу.

Носитимуть повістки також переселенцям зі Сходу, які зареєструвалися та стали на облік у військкомати. Так робили і під час перших хвиль, - запевнили в комісаріаті. А ще – нагадали про кримінальну відповідальність за ухилення від призову і назвали цифру 140 – це кількість військовозобов’язаних, що ухиляються від мобілізації.

Кількість добровольців, як каже Олег Кислюк, сьогодні поменшала відсотків на 30 від тієї, що була під час попередніх мобілізацій.

Графік мобілізації, яка почалася з понеділка, 19 січня, буде такий:

8 діб – збір та медичні огляди;
5 діб – призов і постановка мобілізованих на військову службу;
26 діб – підготовка в навчальному центрі та військовому полігоні;
2 доби – доставка до військової частини;
15 – бойове злагодження в складі військової частини.

Повістку можуть принести або за місцем проживання, або на роботу до мобілізованого. Розносять такі зараз не тільки працівники військкомату, а й цивільні. У них має бути посвідчення з гербовою печаткою. Воно без фото, як каже Олег Кислюк, але з інформацією про те, що ця людина – повірений військкомату.

Нагадаємо, що повістка вручається особисто в руки і під особистий підпис призовника. Повістки в двері, родичам, дзвінок по телефону – не можуть вважатись належним повідомленням про факт призову за мобілізацією.

Поважними причинами неявки на збірний пункт у вказаний в повістці термін мають бути підтверджені документально. І вони ось які:
• хвороба, яка позбавляє можливості з'явитись;
• смерть чи важка хвороба близького родича;
• перешкода стихійного характеру або інші обставини, які позбавляють можливості з'явитись на збірний пункт.

В іншому випадку за неявку по повістці загрожує кримінальне відповідальність. Як сказав заступник начальника відділу прокуратури області Сергій Гуляк, така відповідальність передбачена статтею 336 Кримінального кодексу України. Точної кількості вже відкритих за цією статтею проваджень стосовно вінничан він не назвав. Але знає, що два обвинувальні акти вже розглядаються судом. Суд, як правило, присуджує умовний строк.

На запитання про те, як будуть забезпечені призвані під час четвертої черги мобілізації, тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара сказав, що одягнені будуть усі. Також уже заготувати на потрібну кількість людей продовольства, спальних речей та решти необхідного для побуту в польових умовах.

- Такого не буде, як було, - говорить Олег Кислюк. – Міністерство оборони врахувало прорахунки попередніх мобілізацій. Проводяться закупівлі палива, амуніції, і вона буде сучасного зразка. Форму шиють вітчизняні фабрики, також мені відомо про отримання з-за кордону 30 тисяч комплектів якісного одягу.

Про грошове забезпечення полковник сказав, що призваний за мобілізацією, який служить в зоні АТО, щонайменше отримує 5 тисяч гривень. Це подвійне грошове забезпечення рядового військового.
23 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 558 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль