Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство На території «Ладижинського гаю» побудують адмінбудівлю

На території «Ладижинського гаю» побудують адмінбудівлю

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2179_budiv.jpg

На території дендропарку «Ладижинський гай» буде побудовано адмінбудівлю.
25 листопада виконавчий комітет Ладижина затвердив проектно-кошторисну документацію робочого проекту «Будівництво адміністративної будівлі на території природно-заповідного фонду дендрологічного парку місцевого значення «Ладижинський гай».
Проект розроблено ТОВ «Енергосервіс ЛТД», експертизу він пройшов у ВОКУ «Служба технічного нагляду за об’єктами ЖКГ.
Новобуд загальною площею 1000 квадратних метрів матиме два поверхи. В адмінбудівлі розташуються краєзнавчий музей-бібліотека, виставкова та конференційна зали, робочі кабінети тощо.
Оскільки проект вже пройшов експертизу, незабаром відбудеться аукціон, який визначить виконавця робіт. Будівництво планують розпочати з нового року.

Нагадаємо, 5 серпня 2014 року Вінницька обласна державна адміністрація затвердила проект дендропарку «Ладижинський гай» кошторисною вартістю близько 40 млн. гривень

Читайте також: Середня зарплата працівників дендропарку складає 5800 гривень!

Чим займається комунальне підприємство «Ладижинський гай»?
28 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 449 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль