Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада На що живе прокурор міста Ладижина?

На що живе прокурор міста Ладижина?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9447_prokur.jpg

Гадаєте прокурор Ладижина живе на одну зарплату? Ні. До його сукупного доходу входить також і пенсія. Про це стало відомо із декларації про доходи за 2014 рік, яку прокурор Ладижина Григорій Нечепуренко подав згідно із Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Так, у 2014 році загальна сума сукупного доходу Григорія Нечепуренка склала 212 073 грн. у тому числі заробітна плата – 141 957 гривень і пенсія 70 116 гривень.

Родина прокурора заробила за минулий рік 21 686 грн.

У активах декларанта земельні ділянки площею 10 та 498 кв. м та житловий будинок загальною площею 33 кв. м. Мають земельні ділянки і члени сім’ї ладижинського прокурора. Їх загальна площа складає 996 і 1500 кв. м. Також, на членів сім’ї, задекларовано житловий будинок загальною площею 66 кв. м.

Їздить прокурор міста на автомобілі Mitsubishi 2008 року випуску, ВАЗі 2101 1976 року випуску та мотоциклі МТ – 11 1991 року випуску.

Члени сім’ї прокурора пересуваються на ВАЗі 2121 1979 року випуску, принаймні так зазначено у декларації.
Вклади у банках, цінні папери та інші активи у Григорія Нечепуренка та у членів його сім’ї відсутні.

Нагадаємо, офіційне представлення нового прокурора міста Ладижин Вінницької області Григорія Нечепуренка відбулось 15 грудня 2014 року
3 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 805 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль