Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада На що живе прокурор міста Ладижина?

На що живе прокурор міста Ладижина?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9447_prokur.jpg

Гадаєте прокурор Ладижина живе на одну зарплату? Ні. До його сукупного доходу входить також і пенсія. Про це стало відомо із декларації про доходи за 2014 рік, яку прокурор Ладижина Григорій Нечепуренко подав згідно із Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Так, у 2014 році загальна сума сукупного доходу Григорія Нечепуренка склала 212 073 грн. у тому числі заробітна плата – 141 957 гривень і пенсія 70 116 гривень.

Родина прокурора заробила за минулий рік 21 686 грн.

У активах декларанта земельні ділянки площею 10 та 498 кв. м та житловий будинок загальною площею 33 кв. м. Мають земельні ділянки і члени сім’ї ладижинського прокурора. Їх загальна площа складає 996 і 1500 кв. м. Також, на членів сім’ї, задекларовано житловий будинок загальною площею 66 кв. м.

Їздить прокурор міста на автомобілі Mitsubishi 2008 року випуску, ВАЗі 2101 1976 року випуску та мотоциклі МТ – 11 1991 року випуску.

Члени сім’ї прокурора пересуваються на ВАЗі 2121 1979 року випуску, принаймні так зазначено у декларації.
Вклади у банках, цінні папери та інші активи у Григорія Нечепуренка та у членів його сім’ї відсутні.

Нагадаємо, офіційне представлення нового прокурора міста Ладижин Вінницької області Григорія Нечепуренка відбулось 15 грудня 2014 року
3 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 819 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль