Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Вибори 2014 На одномандатному виборчому окрузі №17 опрацьовано майже 60% бюлетенів

На одномандатному виборчому окрузі №17 опрацьовано майже 60% бюлетенів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1058_byul.jpg
У 17 виборчому окрузі і з центром у місті Ладижині опрацювано 58,79% протоколів з виборчих дільниць, повідомляється на сайті ЦВК.
Лідерську позицію, з результатом 48,58% голосів, продовжує утримувати самовисуванець Микола Кучер. Другим іде висуванець "Блоку Петра Порошенка" Павло Каленич. За нього проголосували 24,45% виборців. Замикає трійку лідерів виборчих перегонів висуванець "Радикальної партії Олега Ляшка" Віталій Марчук з результатом 7,35%. На четвертому місці представник «Батьківщини» Юрій-Януарій Шостак, який набрав 6,47% голосів.
Решта кандидатів розташувались у такому порядку:
Василь Сколотяний, самовисуванець – 4,11%;
Володимир Грицик, самовисуванець – 3,27%;
Руслан Шевчук, самовисуванець – 2,65%;
Єгор Росляков висуванець політичної партії "Опозиційний блок" – 2,08%;
Ігор Попенко, висуванець політичної партії "Блок лівих сил" – 1,01%.
27 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 513 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль