Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Вибори 2014 На ладижинському виборчому окрузі лідирує Микола Кучер

На ладижинському виборчому окрузі лідирує Микола Кучер

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8450_kucha.jpg
За даними ЦВК, на 17 виборчому округу з центром у місті Ладижин, лідирує Микола Кучер. За попередніми результатами голосування 49,42% виборців віддали за нього свої голоси.
Другим став висуванець «Блоку Петра Порошенка» Павло Каленич - 27,14%.
Третю позицію утримує висуванець "Радикальної партії Олега Ляшка" Віталій Марчук з результатом 7,10%.

Інші кандидати розташувались у такому порядку: представник політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Юрій-Януарій Шостак (6,95%), самовисуванець Володимир Грицик (2.90%), висуванець політичної партії "Опозиційний блок" Єгор Росляков (2.50%), самовисуванець Руслан Шевчук (2.18%), самовисуванець Василь Сколотяний (1.10%), висуванець політичної партії "Блок лівих сил" Ігор Попенко (0.88%).

Нагадаємо, Микола Кучер є директором Департаменту виробництва продукції рослинництва і тваринництва, ПАТ "Миронівський хлібопродукт", членом Української Народної Партії.
У 2012 році Микола Кучер вже змагався за мандат нардепа по виборчому округу №17 до якого, крім Ладижина, входять Бершадський, Гайсинський, Тростянецький та Теплицький райони. Але, тоді він програв на виборах поступившись Григорію Заболотному.
27 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 820 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль