Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Вибори 2014, Топ-5 На Ладижинському мажоритарному округу назвали ім’я переможця

На Ладижинському мажоритарному округу назвали ім’я переможця

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4416_perem.jpg
Окружком в Ладижині опрацював 100% протоколів, про це свідчать дані оприлюднені на офіційному сайті Центральної виборчої комісії.
На 17-му окрузі Вінницької області переміг директор департаменту виробництва продукції рослинництва і тваринництва, ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Микола Кучер з результатом 47,63%. Всього за нього проголосувало 43 тис. 203 виборців.
Кандидат від партії «Блок Петра Порошенка» не зміг пройти до парламенту і став другим отримавши 27,15% або 24 тис. 623 голоси.
Третім став представник Радикальної Партії Олега Ляшка Віталій Марчук з результатом 6,84% або 6 тис. 2018 голосів.
Висуванець політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Юрій-Януарій Шостак набрав 6,43% або 5 тис. 824 голосів.
У самовисуванця Володимира Грицика 3,29% або тис. 988 голосів.
За самовисуванця Василя Сколотяного проголосувало 3,11% або 2 тис. 821 виборців.
Самовисуванець Руслан Шевчук має 2,44% або 2 тис. 219 голосів.
Представника від політичної партії «Опозиційний блок» ладижинця Єгора Рослякова підтримало 1, 76% або 1 тис. 599 виборців.
Представник політичної партії «Блок лівих сил України» Ігор Попенко набрав 1,31% або 1 тис. 193 голоси.
29 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 819 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль