Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Вибори 2014, Топ-5 На Ладижинському мажоритарному округу назвали ім’я переможця

На Ладижинському мажоритарному округу назвали ім’я переможця

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4416_perem.jpg
Окружком в Ладижині опрацював 100% протоколів, про це свідчать дані оприлюднені на офіційному сайті Центральної виборчої комісії.
На 17-му окрузі Вінницької області переміг директор департаменту виробництва продукції рослинництва і тваринництва, ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Микола Кучер з результатом 47,63%. Всього за нього проголосувало 43 тис. 203 виборців.
Кандидат від партії «Блок Петра Порошенка» не зміг пройти до парламенту і став другим отримавши 27,15% або 24 тис. 623 голоси.
Третім став представник Радикальної Партії Олега Ляшка Віталій Марчук з результатом 6,84% або 6 тис. 2018 голосів.
Висуванець політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Юрій-Януарій Шостак набрав 6,43% або 5 тис. 824 голосів.
У самовисуванця Володимира Грицика 3,29% або тис. 988 голосів.
За самовисуванця Василя Сколотяного проголосувало 3,11% або 2 тис. 821 виборців.
Самовисуванець Руслан Шевчук має 2,44% або 2 тис. 219 голосів.
Представника від політичної партії «Опозиційний блок» ладижинця Єгора Рослякова підтримало 1, 76% або 1 тис. 599 виборців.
Представник політичної партії «Блок лівих сил України» Ігор Попенко набрав 1,31% або 1 тис. 193 голоси.
29 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 770 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль