Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка На Ладижинській ТЕС впроваджують міжнародні стандарти охорони праці

На Ладижинській ТЕС впроваджують міжнародні стандарти охорони праці

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4554_l21.jpg

Міжнародний орган з сертифікації TÜV SÜD Management Service GmbH підтвердив, що ДТЕК Західенерго (Бурштинська ТЕС, Добротвірська ТЕС і Ладижинська ТЕС) впровадив та використовує міжнародну систему менеджменту охорони професійного здоров'я та безпеки праці у галузі «Виробництво та постачання теплової і електричної енергії», а система охорони праці на підприємствах ДТЕК Західенерго відповідає міжнародним вимогам. Про це повідомляє прес-служба компанії ДТЕК.

«Для компанії питання безпеки праці є пріоритетним, адже люди – найбільша і головна цінність. Дотримання вимог стандарту OHSAS дозволить нам вийти за рамки традиційного розуміння охорони та безпеки праці, систематизувати наші напрацювання в цих питаннях, залучити усіх співробітників від робітників до керівників у побудову ефективної системи безпеки праці. Після отримання відповідного сертифікату незалежний орган по сертифікації буде щорічно проводити зовнішній аудит на предмет дотримання вимог міжнародних стандартів безпеки», – зазначив генеральний директор ДТЕК Західенерго Андрій Шувар.

При впровадженні стандарту було проведено навчання щодо дотримання міжнародних вимог з безпеки і охорони праці всіх співробітників – від робочого персоналу до керівників підприємств. Система управління охороною праці за стандартом OHSAS спрямована на зниження ризиків травмування персоналу, запобігання нещасних випадків та в кінцевому результаті істотне зменшення кількості виробничих травм.

Усі теплові електростанції в рамках дотримання міжнародного стандарту OHSAS 18001:2007 також посилили вимоги до підрядних організацій, які залучаються до виконання спеціальних робіт. Окремі вимоги зобов’язують використання працівниками підрядних організацій спецодягу, спецвзуття, засобів індивідуального захисту, обов'язкового забезпечення власної безпеки та оточуючих при виконанні ремонтних робіт.

Система управління охороною праці відповідно до стандарту OHSAS 18001:2007 – одна з кращих світових практик щодо вдосконалення виробничих процесів і попередження виробничого травматизму. В Україні міжнародні стандарти охорони праці OHSAS 18001:2007 впроваджені вже на багатьох підприємствах ДТЕК.

Нагадаємо, міжнародний стандарт OHSAS 18001:2007 є колективним продуктом національних органів стандартизації різних країн - Великобританії, Японії, ПАР, Ірландії, а також спеціалізованих компаній та дослідницьких організацій.
26 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 588 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль