Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка На Ладижинській ТЕС впроваджують міжнародні стандарти охорони праці

На Ладижинській ТЕС впроваджують міжнародні стандарти охорони праці

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4554_l21.jpg

Міжнародний орган з сертифікації TÜV SÜD Management Service GmbH підтвердив, що ДТЕК Західенерго (Бурштинська ТЕС, Добротвірська ТЕС і Ладижинська ТЕС) впровадив та використовує міжнародну систему менеджменту охорони професійного здоров'я та безпеки праці у галузі «Виробництво та постачання теплової і електричної енергії», а система охорони праці на підприємствах ДТЕК Західенерго відповідає міжнародним вимогам. Про це повідомляє прес-служба компанії ДТЕК.

«Для компанії питання безпеки праці є пріоритетним, адже люди – найбільша і головна цінність. Дотримання вимог стандарту OHSAS дозволить нам вийти за рамки традиційного розуміння охорони та безпеки праці, систематизувати наші напрацювання в цих питаннях, залучити усіх співробітників від робітників до керівників у побудову ефективної системи безпеки праці. Після отримання відповідного сертифікату незалежний орган по сертифікації буде щорічно проводити зовнішній аудит на предмет дотримання вимог міжнародних стандартів безпеки», – зазначив генеральний директор ДТЕК Західенерго Андрій Шувар.

При впровадженні стандарту було проведено навчання щодо дотримання міжнародних вимог з безпеки і охорони праці всіх співробітників – від робочого персоналу до керівників підприємств. Система управління охороною праці за стандартом OHSAS спрямована на зниження ризиків травмування персоналу, запобігання нещасних випадків та в кінцевому результаті істотне зменшення кількості виробничих травм.

Усі теплові електростанції в рамках дотримання міжнародного стандарту OHSAS 18001:2007 також посилили вимоги до підрядних організацій, які залучаються до виконання спеціальних робіт. Окремі вимоги зобов’язують використання працівниками підрядних організацій спецодягу, спецвзуття, засобів індивідуального захисту, обов'язкового забезпечення власної безпеки та оточуючих при виконанні ремонтних робіт.

Система управління охороною праці відповідно до стандарту OHSAS 18001:2007 – одна з кращих світових практик щодо вдосконалення виробничих процесів і попередження виробничого травматизму. В Україні міжнародні стандарти охорони праці OHSAS 18001:2007 впроваджені вже на багатьох підприємствах ДТЕК.

Нагадаємо, міжнародний стандарт OHSAS 18001:2007 є колективним продуктом національних органів стандартизації різних країн - Великобританії, Японії, ПАР, Ірландії, а також спеціалізованих компаній та дослідницьких організацій.
26 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 595 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль