Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы На Ладижинській ТЕС сталась аварія

На Ладижинській ТЕС сталась аварія

Сьогодні о 5-тій рінку на одному з блоків Ладижинської ТЕС сталась аварія, - вийшов з ладу один з клапанів через який спускається пара.
На даний момент на Ладижинській ТЕС проходять ремонтні роботи при працюючому блоці ТЕС, ремонтники намагаються відремонтувати клапан без зупинки блоку, оскільки у випадку його зупинки збитки можуть скласти більше мільйона гривень та штрафні санкції до 17 мільйонів гривень.
Якщо ремонт клапана пройде успішно, то збитки будуть складати набагато менший розмір, приблизно кількасот тисяч гривень.
Доки на Ладижинській ТЕС проходять ремонтні роботи, ладижинці потерпають від страшенного шуму.
Як відомо, Ладижинська ТЕС була побудована в 1969 році, а тому технічно себе вже вичерпала і потребує серйозної реконструкції.
Це вже друга серйозна варія в 2012 році.

Нагадаємо, що 28 квітня через пожежу на ВРП 110, 330 кВ Ладижинської ТЕС приблизно на годину без світла залишилась мало не половина Вінницької області.
http//www.vinnitsa.info/images/mod_news/2011-06-2323-ladyzhinTES.JPG
Як стало відомо радіо Ладижин, причиною вимкнення електроенергії у м. Ладижин, та у ряді інших міст області була надзвичайна подія на Ладижинській ТЕС.

Причиною раптового зникнення світла 28 квітня у Ладижині та ще в 11 районах, стала пожежа на трансформаторній підстанції на території Ладижинської ТЕС.
8 серпня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1581 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль