Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы На Ладижинській ТЕС сталась аварія

На Ладижинській ТЕС сталась аварія

Сьогодні о 5-тій рінку на одному з блоків Ладижинської ТЕС сталась аварія, - вийшов з ладу один з клапанів через який спускається пара.
На даний момент на Ладижинській ТЕС проходять ремонтні роботи при працюючому блоці ТЕС, ремонтники намагаються відремонтувати клапан без зупинки блоку, оскільки у випадку його зупинки збитки можуть скласти більше мільйона гривень та штрафні санкції до 17 мільйонів гривень.
Якщо ремонт клапана пройде успішно, то збитки будуть складати набагато менший розмір, приблизно кількасот тисяч гривень.
Доки на Ладижинській ТЕС проходять ремонтні роботи, ладижинці потерпають від страшенного шуму.
Як відомо, Ладижинська ТЕС була побудована в 1969 році, а тому технічно себе вже вичерпала і потребує серйозної реконструкції.
Це вже друга серйозна варія в 2012 році.

Нагадаємо, що 28 квітня через пожежу на ВРП 110, 330 кВ Ладижинської ТЕС приблизно на годину без світла залишилась мало не половина Вінницької області.
http//www.vinnitsa.info/images/mod_news/2011-06-2323-ladyzhinTES.JPG
Як стало відомо радіо Ладижин, причиною вимкнення електроенергії у м. Ладижин, та у ряді інших міст області була надзвичайна подія на Ладижинській ТЕС.

Причиною раптового зникнення світла 28 квітня у Ладижині та ще в 11 районах, стала пожежа на трансформаторній підстанції на території Ладижинської ТЕС.
8 серпня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1562 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль