Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы На Ладижинській ТЕС сталась аварія

На Ладижинській ТЕС сталась аварія

Сьогодні о 5-тій рінку на одному з блоків Ладижинської ТЕС сталась аварія, - вийшов з ладу один з клапанів через який спускається пара.
На даний момент на Ладижинській ТЕС проходять ремонтні роботи при працюючому блоці ТЕС, ремонтники намагаються відремонтувати клапан без зупинки блоку, оскільки у випадку його зупинки збитки можуть скласти більше мільйона гривень та штрафні санкції до 17 мільйонів гривень.
Якщо ремонт клапана пройде успішно, то збитки будуть складати набагато менший розмір, приблизно кількасот тисяч гривень.
Доки на Ладижинській ТЕС проходять ремонтні роботи, ладижинці потерпають від страшенного шуму.
Як відомо, Ладижинська ТЕС була побудована в 1969 році, а тому технічно себе вже вичерпала і потребує серйозної реконструкції.
Це вже друга серйозна варія в 2012 році.

Нагадаємо, що 28 квітня через пожежу на ВРП 110, 330 кВ Ладижинської ТЕС приблизно на годину без світла залишилась мало не половина Вінницької області.
http//www.vinnitsa.info/images/mod_news/2011-06-2323-ladyzhinTES.JPG
Як стало відомо радіо Ладижин, причиною вимкнення електроенергії у м. Ладижин, та у ряді інших міст області була надзвичайна подія на Ладижинській ТЕС.

Причиною раптового зникнення світла 28 квітня у Ладижині та ще в 11 районах, стала пожежа на трансформаторній підстанції на території Ладижинської ТЕС.
8 серпня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1549 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль