Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство На Ладижинській ТЕС призначено нового директора

На Ладижинській ТЕС призначено нового директора

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1042_tes.jpg
Директором ДТЕК Ладижинської ТЕС призначено Олександра Бобрика, про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії ДТЕК.
Згідно з рішенням Наглядової ради ПАТ «ДТЕК Західенерго», директором ДТЕК Ладижинської ТЕС призначено Олександра Бобрика. До цього часу він працював директором ДТЕК Луганської ТЕС. В умовах енергетичної кризи в Україні, безперебійна робота Ладижинської ТЕС вкрай необхідна для енергетичної системи країни. Зважаючи на це, підсилення керуючого складу станції стає важливою умовою надійної роботи ТЕС.
Олександр Бобрик за фахом інженер-теплоенергетик, здобув освіту в Київському політехнічному інституті. В енергетичній галузі працює 21 рік, свій професійний шлях розпочав від машиніста-обхідника турбінного обладнання Київської ТЕЦ-6. Працював заступником технічного директора з експлуатації державної енергогенеруючої компанії «Центренерго», заступником технічного директора ТОВ «Східенерго». З 2012 року обіймав посаду директора ДТЕК Луганської ТЕС. Під його керівництвом було успішно завершено реконструкцію енергоблоку №10, проведено масштабну модернізацію енергоблоку №13. Під головуванням Олександра Бобрика Луганська ТЕС стала першим генеруючим підприємством ДТЕК, де впроваджено інструменти бережливого виробництва. Зараз Луганська ТЕС працює в режимі енергетичного острова, забезпечуючи 1,5 мільйонів мешканців регіону електроенергією та є єдиним джерелом енергопостачання в області.
«ДТЕК Ладижинська ТЕС вже більше двох місяців несе додаткове навантаження в години пік. Станція зазвичай працювала двома енергоблоками, але зараз вона активно задіяна у регулюванні енергосистеми України і забезпечує необхідну маневрену потужність. Через бойові дії на сході України, в Донецькій та Луганській областях зупинилася більшість шахт, зруйновані залізничні колії та мости, в Україні виник дефіцит палива на ТЕС. Зараз нижче мінімального складу працюють Вуглегірська, Трипільська та Зміївська ТЕС. Сьогодні ДТЕК Ладижинська ТЕС працює чотирма-п’ятьма блоками, щоб підтримувати нормальну потужність енергосистеми України. Такий режим роботи потребує підсилення управлінського складу станції і перехід Олександра Бобрика на Ладижинську ТЕС спрямований на забезпечення безперебійної роботи станції. Перед новим керівником поставлені важливі завдання: керівництво ремонтною кампанією для зменшення аварійності в роботі енергообладнання, успішна реконструкція енергоблоків, підвищення рівня охорони праці та безпеки персоналу і найважливіше на сьогодні – підвищення надійності роботи енергоблоків під час осінньо-зимового періоду в умовах енергетичної кризи в Україні», – зазначив директор з генерації електроенергії ДТЕК Дуйсен Мергалієв.
Олександр Березницький, який до цього часу виконував обов’язки директора ДТЕК Ладижинської ТЕС, знову виконує обов’язки головного інженера електростанції.
Нагадаємо, місяць тому нового керівника отримала Бурштинська ТЕС
13 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 882 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль