Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство На Ладижинській ТЕС призначено нового директора

На Ладижинській ТЕС призначено нового директора

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1042_tes.jpg
Директором ДТЕК Ладижинської ТЕС призначено Олександра Бобрика, про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії ДТЕК.
Згідно з рішенням Наглядової ради ПАТ «ДТЕК Західенерго», директором ДТЕК Ладижинської ТЕС призначено Олександра Бобрика. До цього часу він працював директором ДТЕК Луганської ТЕС. В умовах енергетичної кризи в Україні, безперебійна робота Ладижинської ТЕС вкрай необхідна для енергетичної системи країни. Зважаючи на це, підсилення керуючого складу станції стає важливою умовою надійної роботи ТЕС.
Олександр Бобрик за фахом інженер-теплоенергетик, здобув освіту в Київському політехнічному інституті. В енергетичній галузі працює 21 рік, свій професійний шлях розпочав від машиніста-обхідника турбінного обладнання Київської ТЕЦ-6. Працював заступником технічного директора з експлуатації державної енергогенеруючої компанії «Центренерго», заступником технічного директора ТОВ «Східенерго». З 2012 року обіймав посаду директора ДТЕК Луганської ТЕС. Під його керівництвом було успішно завершено реконструкцію енергоблоку №10, проведено масштабну модернізацію енергоблоку №13. Під головуванням Олександра Бобрика Луганська ТЕС стала першим генеруючим підприємством ДТЕК, де впроваджено інструменти бережливого виробництва. Зараз Луганська ТЕС працює в режимі енергетичного острова, забезпечуючи 1,5 мільйонів мешканців регіону електроенергією та є єдиним джерелом енергопостачання в області.
«ДТЕК Ладижинська ТЕС вже більше двох місяців несе додаткове навантаження в години пік. Станція зазвичай працювала двома енергоблоками, але зараз вона активно задіяна у регулюванні енергосистеми України і забезпечує необхідну маневрену потужність. Через бойові дії на сході України, в Донецькій та Луганській областях зупинилася більшість шахт, зруйновані залізничні колії та мости, в Україні виник дефіцит палива на ТЕС. Зараз нижче мінімального складу працюють Вуглегірська, Трипільська та Зміївська ТЕС. Сьогодні ДТЕК Ладижинська ТЕС працює чотирма-п’ятьма блоками, щоб підтримувати нормальну потужність енергосистеми України. Такий режим роботи потребує підсилення управлінського складу станції і перехід Олександра Бобрика на Ладижинську ТЕС спрямований на забезпечення безперебійної роботи станції. Перед новим керівником поставлені важливі завдання: керівництво ремонтною кампанією для зменшення аварійності в роботі енергообладнання, успішна реконструкція енергоблоків, підвищення рівня охорони праці та безпеки персоналу і найважливіше на сьогодні – підвищення надійності роботи енергоблоків під час осінньо-зимового періоду в умовах енергетичної кризи в Україні», – зазначив директор з генерації електроенергії ДТЕК Дуйсен Мергалієв.
Олександр Березницький, який до цього часу виконував обов’язки директора ДТЕК Ладижинської ТЕС, знову виконує обов’язки головного інженера електростанції.
Нагадаємо, місяць тому нового керівника отримала Бурштинська ТЕС
13 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 969 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль