Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы, Відео На Черкащині жорстоко побили голову сільради, який виступав проти будівництва пташників

На Черкащині жорстоко побили голову сільради, який виступав проти будівництва пташників

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/tkachenko-300x225.jpg

Голова Яснозірської сільради Черкаської області Василь Ткаченко був жорстоко побитий в приміщенні сільській раді. В селі цей напад пов’язують з фактом, що Василь Ткаченко активно виступав проти будівництва “Нашою Рябою”

Днями, голову Яснозірської сільради що на Черкащині Василя Ткаченко жорстоко побили серед біла дня прямо в у власному кабінеті. Про це повідомляє Національний екологічний центр України.

В селі цей напад пов’язують з фактом, що Василь Ткаченко активно виступав проти будівництва “Нашою Рябою” (компанією “Миронівський хлібопродукт” Юрія Косюка2) на території села величезної птахоферми, яка є об’єктом підвищеної екологічної небезпеки3. Це вже не перший випадок тиску на місцевих активістів, які виступають проти будівництва мегаферм.
За словами свідків, двоє кремезних чоловіків, невідомих у селі, зайшли в обідній час до приміщення сільської ради та почали цілеспрямовано бити голову сільради.

Зараз Василь Ткаченко притомний і перебуває на обстеженні в лікарні з черепно-мозковою травмою та сильно ушкодженим обличчям. На місці побиття працює слідчо-оперативна група поліції.

Депутати сільської ради Яснозір’я єдиним поясненням нападу на голову вважають його жорстку позицію проти будівництва гігантської птахофабрики на території Яснозір’я та навколишніх сіл.

Громада села Яснозір’я має довгу історію протестів проти будівництва птахофабрики. У 2003 компанія виявила бажання побудувати бригади для вирощування курей біля села. Боячись за здоров’я людей, впливу на воду, запаху, пилу, громада сказала категоричне “Ні” будівництву. Проте у 2014 тому “Наша Ряба” знову заговорила про птахокомлекс. Більше того, всупереч негативному рішенню сільської ради, “Наша Ряба” вже почала знімати ґрунт та завезла будматеріали.

“Компанія планувала поставити біля села 9 компексів загальним поголів’ям 1.8 мільйонів курчат одноразового утримання. Будь-яка птахоферма більше 85 тисяч голів – це вже об’єкт підвищеної екологічної небезпеки. А інвестор запропонував виробництво, яке перевищує цей поріг майже у 20 разів”, – коментує Наталія Коломієць, експертка з охорони навколишнього середовища Національного екологічного центру України.

Громада Яснозір’я це розуміла і не здавалася. Селяни заблокували будмайданчик, скликали збори села і ще раз проголосували проти, а сільрада на сесії прийняла повторне рішення – не надавати згоди на розміщення майданчиків.

Яснозірці активно борються за своє чисте довкілля з весни. Схожа ситуація й у сусідньому селі Мошни. Там люди навіть вартують на блокпості, щоб будівництво не почалося, бо громада – проти. Василь Ткаченко був серед активних противників виробництва в районі. А в кінці тижня, за словами односельчан, пан Василь мав виступати на громадських зборах щодо пташників у селі Кумейки, де також планується будівництво.

Нагадаємо, що це вже не перший випадок побиття активістів, які виступають проти будівництва птахоферм “Нашою Рябою”. Миронівський хлібопродукт зараз активно розширюється та будує нові потужності по всій Україні. Напади на активістів вже здійснювалися в місті Ладижин Вінницькій області. У жовтні цього року побито громадського діяча і правозахисника Андрія Скакодуба, в листопаді – активіста Володимира Сухопару. В обох випадках активісти пов’язували напади невідомих із своєю позицією проти будівництва птахокомплексів.
25 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 797 Коментарів: 9
Написав: pash 25.12.2015 - 21:59
Олександре, я з тобою повністю погоджуюсь,але давай без не цензурних слів.Чому?Зараз знову почнуться напади на сайт...Це вже було...По-друге-Ні Косюк ні хто інший не дають прямої команди на силові методи...Це клерки підставляють своїх господарів із мовчазною згодою останніх.Наведу останній приклад-виступ керівника Їхньої ряби на шпальтах комунальної газети "НМ"п.Лещенко...Без проекту наша область пропала б...ми благодійники,ми заключили соціальні угоди ....А у мене питання-у Ладижині заключена соціальна угода п. Лещенко п.Коломойцев????Питання друге до цих самих осіб:Чому ви мовчите,що об*єкти Вашої ряби належать до об*єктів із підвищеним рівнем небезпеки? і На останок: п. Лещенко-назвіть конкретно кого ви маєте на увазі"підбурювачами,які хочуть отримати якісь преференції"????
aleksandr
Написав: aleksandr 27.12.2015 - 19:07
pash, Настав час не писати і говорити. Треба діяти. Мирні протести закінчуються ...Мені не подобаеться , як Ви називаете Лещенка паном. Який він пан ?! Це перекачане мурло з бичим поглядом !!! Вваете Лещенко не давав команди Гавриляку розправлятися з Скакодубом чи Сухопарим ?! Все це без дозволу Лещенка твориться ?! Поліція , прокуратура вже з "ніг збилася" шукаючи виконавців...
Написав: pash 27.12.2015 - 22:26
Олександре. Знову ти не зрозумів суті мого коментаря.Лещенко всього навсього менеджер Ряби і виконує вказівки тих хто є засновниками, у народі цих людей називають олігархами. Але П.Лещенко є ще і депутатом обласної ради.....А правильно чи не правильно виконує він вказівки своїх керівників і днпутатські обіцянки це вже проблема,яку створює п. Лещенко сам собі і своїм господарям.Якщо п. Гавриляк\до речі я із останнім не знайомий,хоча він,як я знаю бувший співробітник МВС/замішаний у силових методах то він свідомо,чи не свідомо створив проблему і олігархам і п.Лещенко....Вони не вічні і не безгрішні ...І на останок -у наявності: проблема нинішньої прокуратури і новостворенної поліції у тому,що вони не можуть провести до кінця якісне розслідування із цими "розправами"А чому? відповідаю-це корупційна схема...
Написав: PVP 27.12.2015 - 23:31
Мало мабуть по пиці отримав Андрій та нишпорка Сухопара. Схоже ще є кілька клієнтів. Прийде час щей композитор хапне свою порцію. Прийде час ...Хороший ніс кулак за два тижні чує.
Чайковський хочеш перевірити хочеш перевірити народну прикмету?
Написав: pash 28.12.2015 - 08:54
PVP Це вже погрози!!!! І вони не накористь у першу чергу Рябі-силові методи.підкупи і шантаж а також залякування дуже часто дають зворотні наслідки ....На останок, ти дійсно правий - прийде час... і беззаконня закінчиться!
Написав: Sidir-Gnatovich 28.12.2015 - 10:20
Видно прийшла пора створювати партію імені Устима Кармелюка.
Написав: nina 28.12.2015 - 10:40
Sidir-Gnatovich, записуй мене.
Написав: pash 28.12.2015 - 15:58
І мене не забудьте включити Сидоре Гнатовичу! Створимо партію імені Устима Кармелюка у складі пенсіонерів і будемо "розправлятися" із владним пенсіонером нашого міста.Пройшли вибори і наші партії і їх очільники забули про свої обіцянки,які давали перед виборами. Один мер-пенсіонер із їхнього краю продовжує "чудити".Сьогодні,до речі, у мене була зустріч із головною посадовою міста і я зрозумів,що данна посадова особа за 15 років не вивчила своїх повноважень.А про Конституцію і закони України говорити не приходиться....Але це окрема тема....
aleksandr
Написав: aleksandr 28.12.2015 - 20:24
PVP, Курка розкудкудахталась...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль