Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Молодих бізнесменів Ладижина запрошують випробувати свої сили у конкурсі

Молодих бізнесменів Ладижина запрошують випробувати свої сили у конкурсі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7417_konkurs.jpg

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Вінницької облдержадміністрації, комунальне підприємство «Вінницький обласний молодіжний центр праці», Спілка підприємців «СТІНА» оголошують про початок регіонального туру XVII Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді під назвою «Бізнесмен за 3 хвилини», повідомляє Ладижинська міська рада.
Згідно повідомлення, конкурс оголошено на виконання Державної цільової соціальної програми «Молодь України на 2009-2015роки».
Мета конкурсу: залучення молоді до підприємницької діяльності шляхом підтримки її бізнесових ініціатив, створення майданчику для майбутніх інвесторів та реалізація бізнес-ідей, налагодження контактів у бізнес-середовищі регіону.
Конкурс проводиться у двох номінаціях:
o виробництво, сфера послуг і торгівля»;
o соціальний проект».
Участь у конкурсі беруть громадяни України віком від 14 до 35 років.
Заявки на участь приймаються до 7 грудня 2014року.
Контактна особа Ірина Кілимник, директор КП «Вінницький обласний молодіжний центр праці», тел.: (0432) 69-23-16, 067-23-23-514
18 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 449 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль