Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Молоді правопорушники спокутували гріхи у ладижинському храмі

Молоді правопорушники спокутували гріхи у ладижинському храмі

Для очищення свідомості та душі, молодих людей, які свого часу стали на злочинний шлях, працівники Ладижинського міського підрозділу кримінально-виконавчої інспекції організували похід у храм Успіння Пресвятої Богородиці, пишуть 20 хвилин

Спілкування правопорушників з настоятелем храму митрофорним протоієреєм отецем Михайлом Немішем було сповнене одухотвореністю.

Хлопці по черзі задавали священику питання, які найбільше їх турбували, а отець Михайло кожному надавав ґрунтовну та обмірковану відповідь, наводячи приклади з життя Святих.

- Такі зустрічі мають позитивний вплив на особистість правопорушника, адже вселена віра у світле майбутнє дає шанс кожному обрати правильний життєвий шлях, - повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби у України у Вінницькій області.

0090_h1.jpeg (156.36 Kb)6281_h2.jpg (39.33 Kb)
9 вересня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 493 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль